PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sieć Freshmarket liczy już 200 sklepów. Do końca przyszłego roku firma podwoi liczbę obiektów

Autor: www.dlahandlu.pl 29 października 2012 13:29

Sieć Freshmarket liczy już 200 sklepów. Do końca przyszłego roku firma podwoi liczbę obiektów

Otwarcie dwusetnego Freshmarketu odbyło się 27 października w Koninie. Jubileuszowy sklep, przy ulicy Przemysłowej 10, jest czwartym Freshmarketem w Koninie. Firma Żabka Polska do końca 2013 roku planuje otworzyć kolejne 200 sklepów Freshmarket.

W grudniu 2011 roku sieć świętowała powstanie setnego sklepu. Wówczas, Jacek Roszyk, prezes zarządu Żabka Polska zapowiadał, że do końca roku 2012 liczba placówek zostanie powiększona dwukrotnie. Plan został zrealizowany i to dwa miesiące przed czasem. Teraz nadszedł czas na kolejne przyspieszenie dynamiki rozwoju sieci.

- Klienci pozytywnie zweryfikowali nasz nowy pomysł na sklep convenience w konwencji deli czyli właśnie Freshmarket. W przyszłym roku planujemy kolejne podwojenie wielkości sieci. Każda z placówek będzie zawierała stoisko Freshcafe z gorąca kawą i przekąski - powiedział Jacek Roszyk Prezes Zarządu Żabka Polska.


Sieć Freshmarket to sklepy convenience w konwencji deli. Różnią się od sklepów Żabka większą powierzchnią sali sprzedaży oraz bogatszym asortymentem. Każdy sklep posiada wydzielony sektor zwany Fresh Aleją, w którym dostępny jest szeroki wybór świeżych produktów. Nowatorskim rozwiązaniem jest także stoisko Freshcafe z ciepłymi przekąskami, świeżo parzoną kawą i napojami.


Firma Żabka Polska jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka i Freshmarket. W ciągu kilkunastu lat działalności na krajowym rynku, spółka zdobyła pozycję lidera tego segmentu sprzedaży.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,99

  • Śr

    2,45

  • Min

    1,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane