PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Sieć Gama otwiera średnio trzy placówki miesięcznie

Autor: www.dlahandlu.pl 24 listopada 2011 09:56

Sieć Gama otwiera średnio trzy placówki miesięcznie

Średnio trzy placówki miesięcznie uruchamia powstała w czerwcu sieć Gama - wspólna inicjatywa spółdzielni Społem i Partnerskiego Serwisu Detalicznego z Grupy Dystrybucyjnej Tradis. Pierwszy supermarket sieci powstał pod koniec czerwca w Zakopanem. Dziś pod szyldem Gama w całej Polsce działa już 14 placówek, do końca roku ma ich być 20.

W połowie listopada w Chełmie ruszył największy sklep sieci Gama w Polsce. Jego powierzchnia handlowa sięga 800 mkw. Na asortyment placówki składa się ponad 10 tysięcy indeksów. W ofercie supermarketu znajdują się produkty spożywcze i drobne artykuły przemysłowe. Głównym dostawcą jest spółka Tradis z Grupy Handlowej Emperia. Wyróżnikiem chełmskiej Gamy jest zaopatrywane przez kilkunastu dostawców stoisko mięsno - wędliniarskie, z ladami chłodniczymi o łącznej długości 22 m. Na stoisku piekarniczym klienci mają możliwość wyboru pieczywa z własnej piekarni chełmskiej spółdzielni. Placówka oferuje także szeroki wybór win różnych gatunków z całego świata.

- Nasi klienci bardzo pozytywnie odbierają zmiany wynikające z wprowadzenia w naszych placówkach standardów sieci Gama. Optymizmem napawają również wyniki ekonomiczne. Gama to sprawdzony projekt, dlatego docelowo w Chełmie będzie działać siedem placówek tej sieci - mówi Krzysztof Zając, prezes zarządu Społem PSS w Chełmie.

Chełmska spółdzielnia posiada obecnie cztery placówki działające pod szyldem Gama. Dwie Gamy działają w Lubartowie, po jednej w Zakopanem, Bielsku Podlaskim, Wałczu, Wodzisławiu Śląskim, Kołobrzegu, Hajnówce, Kielcach i Końskiem. Kilka kolejnych supermarketów powstanie do końca grudnia, a przyszły rok Gama chce zamknąć liczbą 100 placówek.

- Każdego tygodnia w sieci Gama oferujemy kilkadziesiąt produktów w stale niskich cenach i kilkadziesiąt kolejnych produktów objętych promocjami. Obecnie, wspólnie z naszym dostawcą strategicznym - firmą Tradis, przygotowujemy dla sieci Gama i naszych spółdzielczych partnerów kolejne narzędzia sprzedażowe - listy top produktów, zakupy dealowe, pracujemy także nad projektem marki własnej. Kilkadziesiąt produktów marki własnej z najniższej cenowo półki chcemy zaoferować spółdzielniom już na początku przyszłego roku. Wszystkie te działania umożliwiają konkurowanie na rynku nawet z największymi jego operatorami - mówi Małgorzata Więch, członek zarządu i dyrektor ds. rozwoju PSD SA.

 • S. 2011-11-28 11:31:17

  "Na asortyment palcówki składa się ponad 10 tysięcy indeksów."  Literówka z gatunku "tych lepszych", hehe.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  5,50

 • Śr

  3,37

 • Min

  2,33

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane