PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sieć Groszek chce zwiększyć obroty w swoich sklepach

Autor: www.dlahandlu.pl/pr 2 grudnia 2011 10:41

Sieć Groszek uruchomiła specjalną loterię mikołajkową. Konkurs ma zachęcić konsumentów do świątecznych zakupów w placówkach sieci.

- Powoli zbliżamy się do końcówki bieżącego roku, dlatego przygotowaliśmy dla konsumentów naszej sieci liczne promocje na produkty adekwatne do ich potrzeb w nadchodzące święta. Aby dodatkowo wyróżnić i uatrakcyjnić ofertę naszych sklepów uruchomiliśmy wyjątkową loterię mikołajkową. W ten sposób chcemy zachęcić klientów do dokonywania świątecznych zakupów właśnie w placówkach sieci Groszek, tym samym przyczyniając się do zwiększenia obrotów w sklepach naszych franczyzobiorców - mówi Paweł Wardziński, dyrektor handlowy sieci Groszek.

Klienci ponad 1050 sklepów Groszek w całej Polsce mogą wygrać laptopy oraz nagrodę główną - samochód Alfa Romeo Giulietta. Loteria potrwa do 6 grudnia.

Żeby wziąć udział w loterii należy kupić w sklepie Groszek co najmniej jeden produkt firmy Coca-Cola oraz Nestle (marki Nestle, Winiary, Nescafe) z aktualnej gazetki handlowej, a następnie za pomocą SMS wysłać zgłoszenie uczestnictwa w konkursie.

W mikołajkowej loterii do wygrania jest wiele nagród. Wśród nich 10 laptopów HP mini oraz samochód Alfa Romeo Giulietta. Loterii towarzyszy ogólnopolska kampania reklamowa w Radio ZET. Mikołajkowa loteria to już siódmy konkurs zorganizowany przez sieć Groszek w tym roku.

Groszek to ogólnopolska franczyzowa sieć samoobsługowych sklepów spożywczych. Działa od 2000 roku. Groszek posiada ponad 1050 placówek zlokalizowanych na terenie całego kraju. Organizatorem sieci i właścicielem marki Groszek jest spółka Detal Koncept. Spółka wchodzi w skład Grupy Dystrybucyjnej Tradis, jednego z największych dystrybutorów artykułów FMCG w Polsce, zrzeszającej sieci franczyzowe sklepów detalicznych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,40

  • Śr

    4,43

  • Min

    2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane