PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sieć Groszek umacnia współpracę z franczyzobiorcami

Autor: www.dlahandlu.pl/pr 28 listopada 2011 10:23

- Projekt Złoty Groszek chcemy rozwijać nie z poziomu biura, a poprzez bezpośrednie kontakty z franczyzobiorcami. To właściciele sklepów wiedzą najlepiej jakie narzędzia pomogą im usprawnić codzienną pracę i funkcjonowanie placówek. My jesteśmy od tego, aby odpowiadać na ich potrzeby i wypracowywać najlepsze rozwiązania - mówi Paweł Rozpara, kierownik projektu Złoty Groszek.

Sieć Groszek zorganizowała dla swoich kluczowych franczyzobiorców pierwszy w historii kongres Złotych Groszków. Spotkanie miało na celu umocnienie współpracy z partnerami. Przełożyło się także na określenie kierunków rozwoju i wskazało możliwości usprawnienia formatu Złoty Groszek.

Podczas ogólnopolskiego spotkania przedstawiciele sieci wspólnie z franczyzobiorcami podsumowali pierwszy rok funkcjonowania projektu Złoty Groszek. Franczyzobiorcy wzięli także udział w warsztatach, szkoleniach i panelach dyskusyjnych. Był czas na wymianę opinii i doświadczeń. Zebrane propozycje działań zostaną teraz przeanalizowane, a najlepsze z nich - wdrożone w sieci.

Certyfikat Złoty Groszek, potwierdzający silne zaangażowanie franczyzobiorców w rozwój sieci i wysoką jakość prowadzonych placówek, otrzymało już ponad 70 właścicieli sklepów pod szyldem Groszek. W najbliższym czasie do projektu przystąpią kolejni detaliści.

- Dzięki formule Złoty Groszek możemy zacieśniać współpracę z partnerami, a także podnosić jakość i efektywność placówek, zwiększając ich obroty. To właśnie mocna kooperacja z silnym operatorem oraz utrzymywanie najwyższych standardów sieci są w stanie zapewnić detalistom perspektywy rozwoju oraz narzędzia do skutecznej walki z konkurencją - przekonuje Marcin Jeżyna, wiceprezes zarządu spółki Detal Koncept, organizatora sieci Groszek.

W pierwszym kongresie Złotych Groszków wzięło udział ponad 200 osób. Obok właścicieli Złotych Groszków na spotkaniu obecni byli także kandydaci, którzy w najbliższym czasie mogą dołączyć do projektu.

Groszek to ogólnopolska franczyzowa sieć samoobsługowych sklepów spożywczych. Działa od 2000 roku. Groszek posiada ponad 1050 placówek zlokalizowanych na terenie całego kraju. Sklepy Groszek zlokalizowane są blisko domu i zapewniają komfort codziennych zakupów, dobre ceny, atrakcyjne promocje oraz miłą obsługę. Organizatorem sieci i właścicielem marki Groszek jest spółka Detal Koncept. Spółka wchodzi w skład Grupy Dystrybucyjnej Tradis, zrzeszającej sieci franczyzowe sklepów detalicznych oraz spółki, prowadzące dystrybucję artykułów FMCG.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,50

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane