Sieć Inmedio też ma własne maskotki

Autor: Gazeta Wyborcza 16 września 2017 20:38

Sieć kiosków Inmedio ruszyła z promocją, w ramach której rozdaje klientom maskotki z serii "Ekipa Urwisów" - podaje Gazeta Wyborcza.

Maskotkowo-figurkowy-naklejkowy szał na dobre rozpoczął się wraz z pierwszą edycją „Gangu Świeżaków” w Biedronce – czyli maskotek w kształcie warzyw i owoców rozdawanych za odpowiednie zakupy. W odpowiedzi Lidl wprowadził do oferty figurki Stikeez m.in. również w kształcie warzyw i owoców, a potem smerfów.

Na fali lidlowo-biedronkowej rywalizacji na maskotki, a także „z okazji” nowego roku szkolnego, sporo sieci postanowiło jednak ostatnio rozdawać klientom maskotki, figurki, naklejki itd. Przykładowo, 16 września w sieci kiosków Inmedio ruszyła promocja „Ekipa Urwisów”.

Inmedio przygotował trzy rodzaje maskotek - Anka Przytulanka, Jaś Wyjątek i Tworzy-Antek. Pluszaków każdego wzoru sieć ma do rozdania po 4 tysiące sztuk. Jak je otrzymać? Za każde 10 zł wydane na prasę Inmedio będzie dawało klientom po jednej naklejce. Zakupiona książka podwaja liczbę naklejek (choć sieć opublikowała długą listę książek wykluczonych z akcji). Maskotkę otrzymuje się po uzbieraniu dziesięciu naklejek i dopłaceniu 1 zł. 

Czytaj więcej w Gazecie Wyborczej

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • POWLUTKA z POZNANIA 2017-09-18 02:35:45

    W BIEDRONCE W NASTĘPNEJ EDYCJI BĘDZIE HIT BURAK-JACYNEK .

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane