PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Sieć Jedynka w trakcie restrukturyzacji, nierentowne sklepy będą zamykane

Autor: www.dlahandlu.pl 4 marca 2014 09:36

Sieć Jedynka w trakcie restrukturyzacji, nierentowne sklepy będą zamykane

20. lutego spółka Jedynka S.A. (obecnie Różana S.A.) złożyła wniosek o upadłość układową w celu ochrony wierzycieli i pracowników. - Zarząd spółki podejmuje działania, aby wszelkie zmiany były w jak najmniejszym stopniu odczuwalne w skutkach dla naszych pracowników, klientów oraz wierzycieli - czytamy w oświadczeniu sieci.

- Obecnie przeprowadzany jest proces restrukturyzacji sieci i placówki nierentowne będą przypuszczalnie zamykane. Jednak po przeprowadzeniu niezbędnych czynności reorganizacyjnych zarząd firmy planuje dalszą aktywną działalność sieci sklepów Jedynka.
Z uwagi na wstępną fazę postępowania nie możemy obecnie przekazać innych informacji związanych z sytuacją spółki Różana S.A. - czytamy w oświadczeniu spółki.

Sieć Jedynka ma około 25 placówek. Spółka ma także sklep internetowy oferujący artykuły spożywcze.
Przypomnijmy, w I półroczu 2013 r. przychody netto ze sprzedaży rzeszowskiej sieci wzrosły z prawie 27,5 mln zł do ponad 32 mln zł. To oznacza 17-proc. wzrost w porównaniu do analogicznego okresu roku ubiegłego. Zysk netto Jedynki w analogicznym okresie wzrósł trzykrotnie z nieco ponad 660 tys. zł do prawie 2 mln zł. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • daleko 2014-05-07 19:07:48

  zgadzam się z blisko.warto zająć się apartamentem p.Jurkiewicza w Zakopanym. Czy Syndyk wie o takim apartamencie?Byłoby na wypłaty byłym pracownikom.

 • blisko 2014-03-04 18:55:57

  wieloletnie wyprowadzanie kasy z firmy na fobie prezesa (Straszęcin,wisłok)musiało się tak skończyć a za fałszowanie wyników finansowych to jest tylko prokurator.a niejaki Jurkiewicz zdażył zwiać do innych interesówZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  3,99

 • Śr

  2,55

 • Min

  1,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane