PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sieć Kefirek chce osiągnąć w tym roku pułap 100 sklepów

Autor: dlahandlu.pl 22 marca 2011 07:40

Sieć Kefirek chce osiągnąć w tym roku pułap 100 sklepów

- Planujemy zbliżyć się do łącznej liczby ok. 100 sklepów w sieci. W zasięgu naszego zainteresowania jest również teren obsługiwany przez naszych partnerów hurtowych, tj. Art. Mlecz (Śląsk) i Dominik (Nowy Sącz). Ponadto zainteresowani jesteśmy spółdzielczością (PSS-y, GS-y, Rejonowe Spółdzielnie) - mówi Janusz Kot, dyrektor marketingu sieci Kefirek S.A.

- Już dzisiaj współpracujemy z PSS Skawina, czy z GS Michałowice, trwają zaawansowane rozmowy z kolejnymi jednostkami spółdzielczymi - dodaje nasz rozmówca.

W sieci Kefirek funkcjonują aktualnie 24 sklepy własne i 29 franczyzowych. Średnia powierzchnia sprzedaży sklepu sieci własnej wynosi 280 mkw. 22 placówki to sklepy samoobsługowe, w dwóch prowadzona jest sprzedaż tradycyjna (zza lady).
Średnia powierzchnia sprzedaży sklepu franczyzowego wynosi 200 mkw. 24 z nich to punkty samoobsługowe, pozostałe pięć - o sprzedaży tradycyjnej.

Najważniejszym dostawcą do sieci Kefirek jest hurtownia Serpol - jeden z najsilniejszych dystrybutorów branży spożywczo nabiałowej w Małopolsce. Serpol jest w stanie zabezpieczyć ok. 70 proc. asortymentu niezbędnego w sklepie (w tym: nabiał, tłuszcze, soki, napoje, twarda spożywka, piwo, alkohole, owoce i warzywa). Pozostały asortyment jest dobierany u producentów.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,99

  • Śr

    1,36

  • Min

    0,85

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane