PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sieć Kefirek chce otwierać trzy sklepy miesięcznie

Autor: www.dlahandlu.pl 2 grudnia 2011 12:34

Sieć Kefirek chce otwierać trzy sklepy miesięcznie

W niecałe dwa tygodnie sieć Kefirek otworzyła sześć sklepów franczyzowych. - Kefirków będzie przybywać lawinowo - komentuje Jarosław Bąk, dyrektor handlowy odpowiedzialny za rozwój franczyzy. - Szybki rozwój sieci franczyzowej to ważny element naszej strategii. Już teraz każdy z naszych koordynatorów planuje po trzy otwarcia miesięcznie - dodaje.

30 listopada oficjalnie otwarto sklep w Janowicach koło Wieliczki. Kolejny punkt, przy innej trasie dojazdowej do Wieliczki to Lednica Górna. Otwarty zostanie 9 grudnia.
Również 9 grudnia otwarty zostanie sklep w Miechowie. Położony w sercu nowoczesnego osiedla, a jednocześnie 400 m od drogi krajowej nr 7.
Kolejny punkt zlokalizowany jest w budynku hotelu Azalia w Szarowie, przy węźle w którym obecnie kończy się autostrada A4. Otwarcie 3 grudnia.
8 grudnia to data otwarcia Kefirka w centrum Zabierzowa - jednej z najbogatszych gmin w Polsce, przy ruchliwej drodze wojewódzkiej.
Sklep w Balicach będzie obsługiwał nie tylko społeczność tej miejscowości i zachodniej części Krakowa, ale też gości Międzynarodowego Portu Lotniczego. Otwarcie nastąpi 10 grudnia.

Dlaczego przedsiębiorcy tak mocno interesują się formatem Kefirka? - Od 12 lat przyzwyczajamy klienta, że w Kefirku otrzyma nie tylko świeży towar, ale też rzetelną radę i uśmiech - tłumaczy Sławomir Gumula, jeden z koordynatorów ds. rozwoju sieci franczyzowej. - Do tego dochodzą dobre warunki handlowe i elastyczna formuła franczyzy. Przedsiębiorcy widzą, że traktujemy ich z szacunkiem. To też się liczy - dodaje Gumula.

Kefirek to najbardziej dynamiczna sieć spożywcza w Małopolsce. Od 1999 r. buduje markę na wysokiej jakości obsługi i wzorcowych stoiskach tradycyjnych. Obecnie skupia 24 sklepy własne i 29 franczyzowych. W roku 2011 sieć otworzyła 8 sklepów franczyzowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,85

  • Min

    2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane