Sieć Krakowski Kredens w zawieszeniu - spółka nie podejmuje żadnych decyzji rozwojowych

Autor: dlahandlu.pl 1 czerwca 2017 11:45

Na koniec trzeciego kwartału sieć Krakowski Kredens prowadziła 45 sklepów (w styczniu wygasła umowa z CH Turzyn w Szczecinie, a w lutym w CH Tulipan w Łodzi). Jak informuje zarząd Almy Market, spółki zależne czyli Krakowski Kredens Tradycja Galicyjska i Paradise Group których 100% udziałowcem jest Alma, koncentrują się obecnie wyłącznie na utrzymaniu jak najlepszej efektywności działalności operacyjnej nie podejmując żadnych decyzji rozwojowych, które wymagałyby dodatkowych nakładów inwestycyjnych. Decyzja jest podyktowana sytuacją Almy.

Główny cel jaki postawił sobie zarząd spółki Krakowski Kredens Tradycja Galicyjska na 2017 rok to pozyskanie nowych klientów w segmencie handlu hurtowego oraz poprawa rentowności placówek detalicznych przy jednoczesnym założeniu nieprzedłużania umów w obiektach, które nie generują dodatnich wyników finansowych. Spółka nie planuje otwarć nowych sklepów.

Przypomnijmy, że 25 kwietnia spółka dokonała zmian na liście członków zarządu. Jerzego Mazgaja jako prezesa zarządu zastąpił Krzysztof Wąsowicz. Wąsowicz był związany z takimi spółkami jak: SAP-KONSTRUKCJE, POLIMEX ENGINEERING czy WBP ZABRZE.

Krakowski Kredens Tradycja Galicyjska S.A. rozpoczęła działalność 15 maja 2007 roku. W ramach prowadzonej działalności tworzy produkty spożywcze premium pod nazwą Krakowski Kredens oraz prowadzi własną sieć sprzedaż.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8609

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane