Sieć Kropka pracuje nad optymalizacją wysokich marż bankowych od opłat kartą

Autor: www.dlahandlu.pl 20 marca 2012 10:04

- W naszej sieci można płacić kartą. Wraz z naszym partnerem wdrażamy nowoczesne rozwiązania które poszerzają atrakcyjność naszych placówek o narzędzia płatności za zakupy , doładowań telefonicznych czy też płatności za rachunki - mówi Krzysztof Misiewicz, prezes zarządu spółki Detal Polski, która zarządza siecią Kropka.

- W ostatnim czasie dość głośno w mediach jest o wysokich prowizjach za płatności kartą w naszym kraju. Dostrzegamy ten problem i z naszym partnerem od transakcji prowadzimy negocjacje mając na celu zoptymalizowanie zbyt wysokich marż bankowych od opłat kartą. Jednakże regulacje centralne pozwoliłyby na rozwój tego segmentu płatności w naszym kraju - dodaje Krzysztof Misiewicz.

Detal Polski wchodzi w skład PSH Unia S.A., jednej z największych grup zakupowych FMCG w Polsce. Spółka została powołana jako operator ogólnopolskiej sieci sklepów spożywczych.
Do projektu dołączyły sieci lokalne: Dobry Sklep z Zielonej Góry, Sklep Polski z Gniezna, Poziomka z Radomia oraz Bingo z Przemyśla. Celem jest konsolidacja polskiego detalu, poprzez system oparty na zasadach franczyzy. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,69

  • Śr

    6,18

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9324

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane