PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sieć Małpka Express wychodzi poza pasaże Czerowna Torebka

Autor: www.dlahandlu.pl 30 kwietnia 2012 20:47

Sieć Małpka Express wychodzi poza pasaże Czerowna Torebka

Małpka Express - nowa sieć convenience, która zadebiutowała na polskim rynku jako kluczowy najemca pasaży handlowych Czerwona Torebka, kontynuuje ekspansję. Od 28 kwietnia działa w Poznaniu ósmy sklep sieci i jednocześnie pierwszy punkt zlokalizowany poza pasażem.

Do dyspozycji klientów Małpki Express w Poznaniu (ul. Na Miasteczku 12) oddano salę sprzedaży o powierzchni 120 m kw. W asortymencie sklepu znajdują się m.in. artykuły spożywcze, świeże owoce i warzywa oraz szeroki wybór alkoholi, papierosy i prasa. Produkty takie jak nabiał, pieczywo czy wyroby cukiernicze pochodzą od regionalnych producentów. Klienci mają też możliwość skorzystania z oferty strefy bistro, w której serwowana jest kawa oraz hot dogi. 

W lokalu trwa wdrażanie pozostałych usług oferowanych przez sieć - już niebawem będzie można tam opłacić rachunki, nadać list lub paczkę czy wypożyczyć film. - Małpka Express jest efektem pracy ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży convenience - mówi Maciej Szturemski, prezes firmy Małpka S.A. - Bacznie obserwujemy każdą nowo otwartą placówkę, aby kontrolować, jak sprawdza się nasz koncept i by móc go stale udoskonalać - dodaje.

Małpka Express to sieć sklepów typu convenience, która zadebiutowała na polskim rynku w marcu 2012 roku. Ekspansja sieci jest związana z rozwojem platformy dla handlu detalicznego Czerwona Torebka, gdzie Małpka będzie jednym z kluczowych najemców. Sklepy będą otwierane także poza pasażami, w pobliżu głównych ulic i osiedli mieszkaniowych. Obecnie, poza Poznaniem, Małpki Express funkcjonują już na terenie Dębicy, Bytomia, Szczecina, Słupcy, Opola, Świebodzic oraz Tomaszowa Mazowieckiego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane