Sieć marketów Jedynka zainwestowała 1,5 mln zł w nowe oprogramowanie

Autor: pr, dlahandlu.pl 17 czerwca 2011 06:50

Sieć marketów Jedynka zainwestowała 1,5 mln zł w nowe oprogramowanie

Spółka OPTeam dostarczy oraz wdroży platformę ERP w firmie Jedynka S.A. prowadzącej sieć 20 marketów „Polski Sklep JEDYNKA" na terenie Polski południowo- wschodniej. Wartość umowy wynosi 1,5 mln zł, a zakończenie projektu planowane jest na I kwartał 2012 r.

- Przedmiotem zawartej umowy jest kompleksowa dostawa i wdrożenie oprogramowania ERP do zarządzania siecią sklepów w obszarach obsługi centralnego systemu dostaw, oraz analiz biznesowych. Cały system ma za zadanie usprawnić procesy związane z prowadzeniem 20 marketów - dodaje Piotr Kaczmarczyk, Dyrektor Sprzedaży OPTeam S.A. odpowiedzialny po stronie OPTeam za realizację umowy.

Umowa obejmuje również kompleksową dostawę infrastruktury serwerowo-sprzętowej wraz z kompletem usług wdrożeniowych, wsparcie w trakcie uruchomienia oraz niezbędne prace programistyczne. Na bazie całościowego rozwiązania zostanie zbudowana platforma B2B integrująca systemy informatyczne partnerów biznesowych z systemem Jedynka S.A.

Sieć Polski Sklep JEDYNKA" jest własnością firmy Jedynka S.A. Sklepy pod tą nazwą działają od 1993 roku. Obecnie firma posiada 20 placówek handlowych. Najwększy sklep ma powierzchnie 2400mkw. i znajduje się w Rzeszowie przy ul. Podwisłocze 30. Wszystkie sklepy zlokalizowane są na terenie województwa Podkarpackiego w takich miejscowościach jak Rzeszów, Kolbuszowa, Boguchwała.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Ciekawa Świata 2011-12-30 14:48:40

    Czy ten sklep w Kolbuszowej przyjmuje zamówienia telefoniczne z dowozem do domu? To by było świetne rozwiązanie dla starszych osób z pobliskich wiosek. Wiem, że w Rzeszowie jest sklep Jedynka, który umożliwia zakupy on line/przez telefon.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10636

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane