Sieć Spar rozpoczęła współpracę z GS Niepołomice

Autor: www.dlahandlu.pl 18 grudnia 2012 09:48

SPAR Polska podpisała umowę z Gminną Spółdzielnią Niepołomice, która umożliwi uruchomienie na tym terenie czterech nowych sklepów pod szyldem sieci.

Łączna powierzchnia sklepów będzie wynosić 1300 metrów kwadratowych. Najmniejsza z placówek ma 150, a największa 560 metrów powierzchni sprzedażowej. Co istotne, w ostatnich latach sklepy funkcjonowały pod szyldem innej sieci.

- Rozmowy ze spółdzielnią rozpoczęliśmy trzy miesiące temu i nie było momentu, w którym ich podpisanie było zagrożone. Nasza propozycja była zdecydowanie najatrakcyjniejsza i dawała gwarancję rozwoju tym placówkom. Po raz kolejny okazało się, że oferta franczyzowa i rozpoznawalna marka to największe atuty sieci SPAR - mówi Marzena Wilk kierownik ds. rozwoju sieci SPAR.

Choć nowe sklepy mają doskonałe lokalizacje oraz wykazują się dużą rentownością przedstawiciele sieci SPAR są przekonani, że rebranding placówek, wprowadzenie nowych standardów pozwoli na zwiększenie obrotów.

Sklepy GS Niepołomice funkcjonujące pod szyldem SPAR rozpoczną działalność z początkiem przyszłego roku.

- Zdecydowaliśmy się przyjąć ofertę SPAR, bo jesteśmy przekonani, że pozwoli nam ona na skuteczne konkurowanie z obecnymi na naszym terenie sieciami. Ważne jest dla nas ich wsparcie logistyczne i marka, która ma już na naszym terenie rozpoznawalną pozycję - mówi Prezes GS Niepołomice Marek Ciastoń.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • ??? 2013-01-10 18:21:05

  Kogo to obchodzi gdzie robisz zakupy oraz że pomagasz żonie!!!?

 • mąż pomagający żonie 2012-12-20 16:54:14

  A ja wolę korzystać ze sklepów Delikatesy Centrum. Tam jest przyjazna atmosfera i tak mile po nich się spaceruje. Ceny w nich są przystępne i tak jest w nich rodzinnie. Jeżdżąc po całym województwie krakowskim (taka moja praca) odwiedzam czasami różne sklepy sieciowe spełniając prośby zakupowe mojej żony, dokonuję również zakupów artykułów spożywczych do naszego domu. Moja żona jak mało która kobieta ma ciężką rękę do wydawania pieniędzy. Mi idzie to znacznie łatwiej ale też umię liczyć. Najbardziej preferuję zakupy robione w sklepach Delikatesach Centrum. Polecam te placówki, które coraz gęściej pojawiają się w naszym województwie. Szczególnie znane mi są sklepy na południe od Krakowa. Zarówno w Swoszowicach, Sieprawiu, Dobczycach, Sułkowicach, Pcimiu, Tokarni, Wiśniowej i Mszanie Dolnej. Jeżeli znacie takie sklepy na północ od Krakowa to polecam je odwiedzić i porównać z innymi sklepami sieciowymi. Wniosków nie sugeruję ale ja POLECAM te najbardziej przyjazne dla klienta - DELIKATESY CENTRUM. Lubię te sklepy i nic tego nie zmieni ... no chyba, że przestaną dbac o klienta ... Tego bym im nie wybaczył i dokonałbym zmiany sklepu. Od dwóch lat regularnie odwiedzam sklepy Delikatesy Centrum i .... jestem zadowolony. Moja żona też chwali mnie za jakość towarów jej dostarczanych. Żona zadowolona i ja również. Polecam sklepy DELIKATESY CENTRUM.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,20

 • Śr

  2,91

 • Min

  2,19

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8963
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane