Sieć Sużyw testuje sprzedaż produktów bezglutenowych

Autor: www.dlahandlu.pl 1 sierpnia 2014 10:53

Sieć handlowa Sużyw wrowadziła do oferty marketu KIcek produkty bezglutenowe oraz artykuły włoskie i greckie.

- Obecnie coraz wiekszym zainteresowaniem cieszą się produkty bezglutenowe. Są one zalecane dla osób, które stosują restrykcyjną dietę bezglutenową. W takiej diecie zabronione jest spożywanie produktów zawierających pszenicę, żyto, jęczmień oraz, w polskich warunkach, owies, a także pszenżyto i orkisz oraz wszelkich wyrobów z ich dodatkiem. Chcemy dopasowac się do zapotrzebowań klientów - wyjaśnia sieć.

Kolejnymi nowymi pozycjami w asortymencie marketu są produkty włoskie oraz greckie. W ofercie znajdują się między innymi: oliwki, salami, chałwa, makaron, oliwa z oliwek i inne. 

Firma Sużyw została założona w 1990 roku. Początkowo bazowała na sprzedaży hurtowej napojów bezalkoholowych oraz piwa w obrębie powiatu suskiego. Aktualnie zaopatruje około 1000 podmiotów z terenu województwa małopolskiego oraz śląskiego. Oferta obejmuje około 10000 pozycji magazynowych.

Dostawy realizowane są z magazynów w Suchej Beskidzkej oraz Zembrzycach Dąbiu. Firma prowadzi również samoobsługową sprzedaż detaliczną w marketach firmowych: "KICEK", "BIAŁKA", "JASKÓŁKA", "JASIEŃ", "GROŃ", "PILSKO", "BRODY", "DELIKATESY" oraz "KASKADA". W 2012 roku został otwarty "Salon kawy i wina" przy marketcie Kicek.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane