PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sieć Traf Press w 2013 r. powiększy się o 200 punktów

Autor: pr,www.dlahandlu.pl 18 lutego 2013 14:03

Sieć Traf Press w 2013 r. powiększy się o 200 punktów

Traf Press wystartował 1 lutego 2012 r. i do grudnia ubiegłego roku Kolporter podpisał ok. 300 umów z handlowcami, którzy zdecydowali się przystąpić do sieci. W bieżącym roku firma zamierza podpisać kolejnych 200 umów.


- Traf Press jest ofertą kierowaną do właścicieli prywatnych punktów sprzedaży - mówi Grzegorz Fibakiewicz, wiceprezes zarządu Kolportera, odpowiedzialny za Departament Dystrybucji Prasy. - To przedsiębiorcy, którzy siłą rzeczy mają ograniczone możliwości organizacyjne, ich punkty są niewielkie, nie mogą więc konkurować z placówkami zrzeszonymi w innych sieciach handlowych. Tymczasem obecność w Traf Pressie daje im szanse na lepsze funkcjonowanie, a także, dzięki naszemu wsparciu marketingowemu i udziałowi w programach konsumenckich, na osiągnięcie dodatkowych przychodów - dodaje.

Zasady współpracy w ramach sieci Traf Press są następujące: właściciel kiosku lub saloniku prasowego, prowadzący działalność gospodarczą i dysponujący umową najmu lokalu lub dzierżawy gruntu, zobowiązuje się sprzedawać w swoim punkcie prasę i usługi terminalowe (doładowania prepaid, akceptacja kart płatniczych, opłacanie rachunków) dostarczane wyłącznie przez Kolportera. Może również zaopatrywać się w tej spółce w produkty FMCG, a więc papierosy, artykuły tytoniowe, karty telefoniczne, karty prepaidowe, słodycze, lekarstwa OTC, kosmetyki, zabawki.
Wszystkie punkty handlowe, zrzeszone w sieci, posiadają wspólną identyfikację wizualną i są oznaczone logiem Traf Press.
Jak podkreśla Grzegorz Fibakiewicz, Kolporter stawia przede wszystkim na dobre lokalizacje - w atrakcyjnych handlowo miejscach, pozwalających na efektywną działalność punktów zrzeszonych w sieci Traf Press.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,50

  • Śr

    3,27

  • Min

    2,33

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane