PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sklep Dla Ciebie: formuła stowarzyszenia się wyczerpała

Autor: Marta, Ogonek, dlahandlu.pl 28 października 2010 08:23

Sklep Dla Ciebie: formuła stowarzyszenia się wyczerpała

- Nasza grupa jest w tej chwili w pewnym stopniu w reorganizacji. Od blisko dwóch lat w Łodzi przy Stowarzyszeniu funkcjonuje spółka z.o.o, która obsługuje kupców z tego regionu. Taka inicjatywa powstała też niedawno w Warszawie, pomysłowi z uwagą przygląda się Poznań. Utworzenie spółki daje nam większe możliwości kontroli zrzeszonych podmiotów oraz umożliwia działanie na korzyść swoich członków - mówi Elżbieta Wasilewko, prezes zarządu Głównego Stowarzyszenia Kupców Polskich "Sklep dla Ciebie".

Część kupców ma udziały w spółce, część należy do Grupy Handlowej. Korzyści? Dobre wyniki finansowe i wypłacanie prowizji od obrotów.

Elżbieta Wasilewko przyznaje że funkcjonowanie w ramach spółki ułatwia kontrolę działalności. - Nasza współpraca z kupcami odbywa się na zasadzie miękkiej franczyzy. Ale wymagamy od kupców lojalności w kwestii zakupów oraz gazetek i plakatów promocyjnych. Nie zawsze tak było, z nielojalnymi kupcami się rozstajemy, bo chcemy prowadzić intratny biznes. A to wymaga zaangażowania i dyscypliny - podsumowuje nasza rozmówczyni.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,59

  • Śr

    2,70

  • Min

    2,18

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane