PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sklep Polski: Chcemy konkurować nie tylko niską ceną, ale także świeżością i jakością

Autor: dlahandlu.pl 18 września 2017 10:43

16 września otwarty został nowy sklep własny sieci Sklep Polski - zlokalizowany w Barcinie przy ulicy Doktora Krzysia 5.

Powierzchnia handlowa nowego Sklepu Polskiego to około 150 mkw. Placówka oferuje m.in. produkty świeże – owoce i warzywa, nabiał oraz mięso i wędliny. W ofercie jest również pieczywo z lokalnej piekarni, krojone na miejscu w sklepie.

- Chcemy konkurować na rynku nie tylko niską ceną, ale także świeżością i jakością. Stawiamy na produkty świeże i najwyższą jakość oferty. Zależy nam na tym, aby być blisko naszych klientów i zaoferować im wygodne zakupy w przyjemnej atmosferze - mówi Rafał Bogucki, dyrektor sieci struktura własnościowa.

Struktura własnościowa liczy 18 sklepów, a nowo uruchomiony punkt idealnie wpisuje się w strategię jej systematycznego rozwoju. Cała sieć Sklep Polski to ponad 500 sklepów zlokalizowanych w 6 województwach: wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, lubuskie, dolnośląskie, zachodnio-pomorskie.

Sieć Sklep Polski powstała w 1999 roku z inicjatywy właścicieli niezależnych sklepów oraz gnieźnieńskiej firmy PHUP Andrzej Szeszycki. Początkowo sieć Sklep Polski funkcjonowała jako integralna część firmy PHUP Andrzej Szeszycki. W kwietniu 2008 r. została wyodrębniona spółka PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski Sp.k., która jest częścią grupy kapitałowej PHUP Gniezno. Jest to firma rodzinna o kapitale polskim.

Sieć rozwija się w oparciu o centra dystrybucji głównego dostawcy PHUP Gniezno Sp. z o.o. Hurtownia, dlatego też najwięcej sklepów znajduje się w województwie wielkopolskim i kujawsko-pomorskim.

Do końca drugiego kwartału 2010 roku, sieć Sklep Polski działała tylko i wyłącznie w formie miękkiej franczyzy. Od 1.07.2010 roku ruszyła z programem utwardzania franczyzy, który ma na celu zwiększenie integracji sieci ze sklepami.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane