PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sklep Polski wchodzi w ajencję

Autor: dlahandlu.pl 15 maja 2015 11:36

Sklep Polski Sp.K. podejmie współpracę z partnerami, chętnymi do prowadzenia sklepów sieci w formie ajencji. Spółka zapewnia ajentom m.in. bezpłatne szkolenie połączone z praktyką w sklepie, nowoczesny, w pełni wyposażony Sklep Polski wraz z zatowarowaniem oraz wsparcie marketingowe.

Sieć Sklep Polski powstała w 1999 roku z inicjatywy właścicieli niezależnych sklepów oraz gnieźnieńskiej firmy PHUP Andrzej Szeszycki lidera wśród polskich firm sektora handlu hurtowego artykułami FMCG.  

Celem konsolidacji sklepów było utworzenie zintegrowanej sieci detalicznej, która będzie w stanie bronić jej uczestników przed konkurencją. Początkowo sieć Sklep Polski funkcjonowała jako integralna częś ć firmy PHUP Andrzej Szeszycki. W kwietniu 2008r. została wyodrębniona spółka PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski Sp.k., która jest częścią grupy kapitałowej PHUP Gniezno. Jest to firma rodzinna o kapitale polskim.

Przeczytaj także:

Sieć rozwija się w oparciu o centra dystrybucji głównego dostawcy PHUP Gniezno Sp. z o.o. Hurtownia, dlatego też najwięcej sklepów znajduje się w województwie wielkopolskim i kujawsko-pomorskim.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,70

  • Śr

    1,25

  • Min

    0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane