PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sklep Społem Płock po modernizacji zwiększył powierzchnię

Autor: dlahandlu.pl 10 września 2010 10:06

11 sierpnia 2010 roku uruchomiony został po remoncie, rozbudowie i modernizacji sklep nr 132 przy ul. Rembielińskiego 1 a w Płocku. Remont trwał ponad trzy miesiące, zwiększona została powierzchnia użytkowa o około 240 mkw., odnowiona elewacja, część budynku rozbudowano i przebudowano jego wnętrze.

- Obiekt zaprojektowano tak, aby część powierzchni przeznaczyć na "mini galerię", w której prywatni przedsiębiorcy prowadzą działalność
usługowo-handlową. Salę sprzedażową sklepu wyposażono w nowoczesne urządzenia chłodnicze i regały sprzedażowe. Aranżacja sklepu została
zaplanowana z myślą o kliencie, sprzyja ona szybkim i wygodnym zakupom co w konsekwencji powinno zaowocować zwiększeniem sprzedaży - informuje Małgorzata Bartnik, dyrektor działu handlowego.

Płocka Zgoda posiada obecnie 26 sklepów, które oferują szeroki asortyment artykułów spożywczych i chemii gospodarczej. To właśnie odpowiednio dobrany asortyment, wysokie standardy obsługi oraz dobra lokalizacja placówek pozwala na utrzymanie dobrej pozycji na rynku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,85

  • Min

    2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane