Sklepy Konfiturka Zdrowe Delikatesy wystawione na sprzedaż

Autor: dlahandlu.pl 6 września 2017 09:33

Lokalna sieć sklepów z żywnością ekologiczną, sklepy Konfiturka Zdrowe Delikatesy z Tarnowa, została wystawiona na sprzedaż. – Cena wyjściowa przejęcia to 250 000 zł - w tym towar, wyposażenie sklepów, marka, baza klientów, dostawców itd. – mówi w rozmowie z naszą redakcją Monika Mądel, właścicielka Konfiturki.

Firma składa się z dwóch sklepów stacjonarnych (pierwszy to duże delikatesy ekologiczne w centrum Tarnowa przy ul. Malczewskiego 4, drugi to stoisko w galerii handlowej Gemini Park) i sklepu internetowego, w którym kupimy to, co w sklepie stacjonarnym, z dowozem do domu lub odbiorem osobistym. Na półkach klient znajdzie blisko 2 500 indeksów, w tym produkty unikatowych dostawców na terenie Tarnowa i okolic.

- Rynek żywności ekologicznej oceniamy bardzo perspektywicznie - dlatego też ponad dwa lata temu zdecydowaliśmy się działać właśnie na nim. Teraz coraz więcej osób chce żyć długo i zdrowo, codziennie czuć się świetnie bo tego od nas wymagają realia, a dieta oparta na produktach zdrowych, ekologicznych, pomaga to osiągnąć. Dodatkowo media promują zdrowe produkty, jest coraz więcej znaczących nazwisk wśród dietetyków, trenerów personalnych - a oni również nakręcają zdrowe trendy. Rynek wciąż rośnie, pojawiają się nowe grupy klientów, nowi producenci, w związku z tym ceny produktów robią się coraz bardziej konkurencyjne. O klientów na taką żywność nie ma się więc co martwić - przekonuje Monika Mądel.

- To propozycja dla osób które chciałyby mieć własny sklep ekologiczny, a nie wiedzą od czego zacząć, lub nie są pewne czy utrzymają się na rynku - my po dwóch latach już to sprawdziliśmy bo obydwie placówki są rentowne. Sklepy są doskonale zorganizowane, mamy całą książkę procedur i standardów według których działamy, co mocno ułatwi jej przejęcie. Jest to też biznes który od razu po przejęciu będzie zarabiał dla nowego właściciela – dodaje właścicielka firmy.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane