Sklepy Lasów Państwowych to strzał w dziesiątkę. Pojawią się w galeriach?

Property News 9 stycznia 2018 09:36

Sklepy Lasów Państwowych to strzał w dziesiątkę. Pojawią się w galeriach? fot. materiały prasowe

Olsztyn, Radom i Katowice – w tych miastach powstaną kolejne sklepy "Dobre z lasu". W innych częściach Polski mogą powstać stoiska z leśną żywnością w galeriach handlowych. Lasy Państwowe mają też propozycje wejścia we współpracę z sieciami handlowymi.

- Zaplanowaliśmy cztery sklepy, ale już mamy propozycje od rożnych sieci handlowych wejścia z naszymi produktami do ich sklepów – mówi rzeczniczka Lasów Państwowych Anna Malinowska. Nie wykluczamy tego w przyszłości – dodaje rzeczniczka.

W najbliższych miesiącach powstaną sklepy Dobre z lasu w Olsztynie, Radomiu i Katowicach. Będą to lokale w centrach miast. Niewykluczone, że powstaną też stoiska z produktami Lasów Państwowych w galeriach handlowych.

Pierwszy sklep Lasów Państwowych został otwarty w grudniu w Warszawie, w siedzibie głównej Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych przy ulicy Grójeckiej.

- Zainteresowanie towarami z lasów jest ogromne – mówi rzeczniczka Lasów Państwowych Anna Malinowska. –  Mamy bardzo wysoką sprzedaż mimo nieatrakcyjnej lokalizacji. Kolejne sklepy będą w lepszych lokalizacjach.

Sklep Dobre z lasu to pierwszy sklep Lasów Państwowych. Można w nich kupić m.in. dziczyznę, konfitury, miody, zioła i jaja.  

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Paweł 2018-01-09 14:02:36

  Pominę fakt, że LP nie kupują tylko biorą w komis towar i zapłacą jak sprzeda się z półek, czyli nie biorą na siebie żadnego ryzyka. Lista warunków zaproponowana producentom jest nie do przyjęcia. Choć widać, że ktoś się skusił.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  7,99

 • Śr

  4,89

 • Min

  3,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8398

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 690655

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane