PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sklepy Po Drodze chcą zyskać przewagę rozwijając relacje z producentami

Autor: Marta Ogonek, dlahandlu.pl 26 kwietnia 2010 07:27

Sklepy Po Drodze chcą zyskać przewagę rozwijając relacje z producentami

Franczyzowa sieć Sklepy Po Drodze zrealizowała ubiegłoroczny plan przyłączenia 20 nowych placówek i aktualnie zrzesza około 100 sklepów. - W tym roku dołączą do nas kolejne, ale przede wszystkim będziemy się skupiać na współpracy z producentami i dostawcami oraz organizowaniu akcji promocyjnych - mówi w rozmowie z portalem dla handlu.pl Anna Butkiewicz, dyrektor Sklepów Po Drodze.

- Sukcesywnie podpisujemy porozumienia z producentami. Celem każdego z nich jest zacieśnienie współpracy pomiędzy właścicielem sklepu oraz producentem. Z każdego porozumienia wynikają też nowe promocje i sposoby prezentacji placówki handlowej - mówi Anna Butkiewicz dyrektor Sklepów Po Drodze.

Jej zdaniem nowi franczyzbiorcy największy problem mają właśnie z wyeksponowaniem swojej oferty. - Dlatego zamierzamy się skupić na działaniach promocyjnych, z których korzyści są obopólne: zarówno dla sklepikarzy (kupują po niższych cenach), jak i dla producentów (ich towar jest lepiej wyeksponowany i ma większe szanse na dotarcie do konsumentów) - dodaje dyrektor Sklepów Po Drodze.

Sieć Sklepy Po Drodze powstała w 2005 roku jako propozycja współpracy dla sklepów ogólnospożywczych zlokalizowanych na terenie Warszawy i Okolic. Średnia powierzchnia sklepu należącego do sieci to 120 mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane