Sklepy Promil: Rozważamy rozwój na drodze franczyzy

Autor: dlahandlu.pl 25 maja 2011 07:42

Sklepy Promil: Rozważamy rozwój na drodze franczyzy

- W tej chwili w sieci funkcjonuje 11 sklepów. Są to placówki własne, prowadzone przez firmy współpracujące z naszą. Na pewno powstaną kolejne punkty. Będziemy nadal rozwijać się na Górnym Śląsku - powiedział w rozmowie z serwisem dlahandlu.pl Tomasz Termin ze spółki Rampex, która zarządza siecią Promil.

Tomasz Termin nie wykluczył rozwoju sieci na drodze franczyzy. - Rzeczywiście rozważamy taką opcję. Zainwestowaliśmy w nowe oprogramowanie, które pozwoli na rozwój w tej formie - dodał nasz rozmówca.

Sklepy Promil prowadzone są przez samodzielne podmioty gospodarcze w oparciu o podpisywaną ze spółką Rampex umową o współpracy. Ajenci otrzymują w pełni wyremontowane i wyposażone sklepy, całkowite zatowarowanie oraz wszelkie informacje niezbędne do utrzymywania odpowiednich jednolitych dla wszystkich sklepów standardów obsługi.

- Proponujemy atrakcyjne warunki stałej pracy oraz możliwości uzyskiwania dochodów uzależnionych od osiąganych wyników oraz nakładu pracy. Oferujemy bezpłatne szkolenie połączone z praktyką w sklepie, know-how sieci Promil, bezpośrednie dostawy towaru do sklepu z jednego centralnego magazynu, a także bezpłatne działania promocyjno-marketingowe - powiedział przedstawiciel spółki Rampex.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,40

  • Śr

    4,87

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9685

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 772811

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane