Skonsolidowana sprzedaż OFZ przekroczyła 73 mln zł

Autor: www.dlahandlu.pl 14 grudnia 2015 16:44

Sprzedaż jednostkowa spółki Organic Farma Zdrowia za listopad narastająco osiągnęła kwotę 48,3 mln zł, co stanowi ponad 15% wzrostu w stosunku do sprzedaży w 2014 roku. Sprzedaż skonsolidowana Grupy przekroczyła kwotę 73 mln zł, co stanowi 25% wzrostu do zeszłego roku.

Firma podała, że spółka dystrybucyjna Eko-Wital Sp. z o.o., z 49% wzrostem sprzedaży w listopadzie, jest obecnie najszybciej rosnącą firmą w branży.

Firma poinformowała również o istotnych wydarzeniach, które miały miejsce w listopadzie 2015 r.

13 Listopada, w Bydgoszczy, na terenie centrum handlowego Zielone Arkady, nastąpiło otwarcie 36-tych delikatesów stacjonarnych sieci Organic Farma Zdrowia. Sklep działa na powierzchni 77 mkw. i oferuje pełen przekrój asortymentowy sieci. Są to pierwsze delikatesy Organic Farma Zdrowia w województwie kujawsko-pomorskim. 

16 listopada 2015 firma zawarła ze spółką Produkty Klasztorne S.A. umowę, której przedmiotem był zakup praw ochronnych do znaków towarowych. Są to w głównej mierze znaki towarowe „Produkt Klasztorny” w różnych wersjach graficznych, znak towarowy piwa „Mnich” oraz znak towarowy „Polska Czerwona Krowa”. 

W listopadzie Grupa rozpoczęła również bezpośredni import ekologicznych serów żółtych z Holandii oraz ekologicznych soków owocowych z Sycylii. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    7,14

  • Min

    3,97

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4715

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane