PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Słabszy kwiecień Społem Centrum Wrocław

Autor: dlahandlu.pl 1 czerwca 2010 11:52

Eksperci podsumowując minione miesiące tego roku, wskazują na przyczyny spadku sprzedaży w sieciach spożywczych. Wśród nich jest m.in. zamknięcie sklepów w związku z tragedią w Smoleńsku. Potwierdza to Paweł Sobański, kierownik działu obrotu towarowego i marketingu "Społem" PSS Centrum we Wrocławiu.

- Kwiecień nie był dobrym miesiącem. Okres żałoby narodowej mocno wpłynął na nasze obroty - mieliśmy dwie niedziele wyłączone z handlu a w trakcie żałoby ludzie mniej myśleli o zakupach - powiedział przedstawiciel wrocławskiej Spółdzielni.

Zdaniem kierownika działu obrotowego i marketingu, pojawiający się nieśmiało optymizm i nadzieja na rychłe odejście dekoniunktury i powrót do dynamiki np. sprzed dwóch lat, w pierwszych miesiącach br. został stonowany. - Kwartał nie był bardzo zły, ale z całą pewnością mógł być lepszy. Największą sprzedaż zanotowaliśmy oczywiście w marcu ze względu na Wielkanoc i zakupy przedświąteczne. W kwietniu było już gorzej - ludzie po świętach zwykle kupują mniej i tym razem mocno to odczuliśmy dodaje - dodaje Paweł Sobański.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,55

  • Min

    1,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane