PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Słoneczko chce liczyć 1400 sklepów. Sieć będzie otwierała jedną placówkę dziennie

Autor: www.dlahandlu.pl 25 września 2012 11:40

Słoneczko chce liczyć 1400 sklepów. Sieć będzie otwierała jedną placówkę dziennie

W ubiegłym roku sieć sklepów Słoneczko otworzyła 47 placówki franczyzowe oraz 6 placówek własnych. Równie intensywny rozwój jest realizowany w tym roku. Do końca sierpnia do sieci przyłączyły się już 32 sklepy.

Średnia powierzchnia sklepu Słoneczko wynosi 105 mkw. a konsumenci w zależności od wielkości placówki mogą w niej znaleźć od 3 do 8 tysięcy produktów.

- Ten dynamiczny rozwój jest efektem konsekwencji i determinacji Grupy Bać-Pol w realizowaniu strategii rozwoju, która zakłada bardzo intensywny rozwój zintegrowanych sieci detalicznych. Coraz większa liczba centrów dystrybucyjnych i rosnąca szerokość oferty artykułów spożywczych oferowanych w centrach dystrybucyjnych, przekłada się na coraz większe zainteresowanie ofertą sieci. Właśnie tam, gdzie oddziaływanie grupy Bać-Pol jest największe, sieć rozwija się najbardziej dynamicznie - komentują przedstawiciele sieci. 

Od przyszłego roku, czyli 2013, Słoneczko planuje uruchamiać jedną placówkę dziennie. Jej celem w perspektywie kilku lat będzie zbudowanie sieci składającej się z minimum 1.400 sklepów pod szyldem Słoneczko.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane