Słoneczko chce zdobyć kapitał na New Connect

Autor: handelextra.pl/dlahandlu.pl 10 października 2016 11:57

Słoneczko chce zdobyć kapitał na New Connect na zdj. Leszek Bać, prezes Bać-Polu

Sieć Słoneczko, która liczy 23 sklepy własne, chce zdobyć środki na rozwój debiutując na giełdzie. Debiut na giełdzie New Connect nastąpi najprawdopodobniej w czwartym kwartale br. - informuje portal handelextra.pl

Spółka wypuści na rynek 10 proc. swoich akcji. Leszek Bać, prezes Bać-Polu, zapowiada, że chce wzmocnić Słoneczko kapitałowo ze Sparem.

Na stronie internetowej sieci Słoneczno już jakiś czas temu pojawiła się zakładka relacje inwestorskie. Obecnie strona sieci jest w modernizacji. W maju w KRS spółka zmieniła formę prawna na spółkę akcyjną.

W maju w sieci działało ok. 400 placówek. Średnia powierzchnia sprzedażowa sklepów Słoneczko to 81 mkw. Liczba oferowanych pozycji asortymentowych to, w zależności od wielkości placówki, 3-8 tys. produktów. Średnia wartość koszyka mieści się w przedziale 8-13 zł. Prezesem sieci jest Jolanta Sienkiewicz.

Bać-Pol to firma, która istnieje od 1990 roku. Zaliczamy się do grona największych firm handlowych w Polsce. Obrót Grupy za 2015 rok przekroczył 1,4 miliarda zł.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,10

  • Śr

    3,01

  • Min

    2,26

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane