PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Spar otwiera 2 sklepy w woj. małopolskim

Autor: www.dlahandlu.pl 27 kwietnia 2016 10:45

Sieć Spar uruchomiła dwie kolejne placówki w województwie małopolskim – w Koszycach otwarty został sklep w formacie Spar, natomiast w Łękach – Spar Express.

Sieć Spar to obecnie już ponad 210 sklepów.

Placówka w Koszycach to już ósma placówka Spar tego samego właściciela, pierwszy sklep Krzysztof Kuklicz otworzył 3 lata temu i od tej pory konsekwentnie powiększa liczbę prowadzonych przez siebie obiektów handlowych. Najnowszy sklep ma powierzchnię 300 mkw., posiada 3 stanowiska kasowe. 

- Placówka zlokalizowana jest w bardzo dogodnym punkcie – w samym centrum miasta, przy drodze wojewódzkiej, oferuje bogaty asortyment warzyw, wędlin, pieczywa, chemii gospodarczej  i kosmetyków. Dodatkowo w sklepie można znaleźć stoiska z produktami regionalnymi oraz, zgodnie z najnowszymi trendami, stoisko ze zdrową żywnością - opisuje sieć.

Zlokalizowany w Łękach Spar Express posiada dwa stanowiska kasowe i jest drugim sklepem sieci tego samego właściciela, pierwszy sklep w formacie Spar funkcjonuje już od 2 lat w Hecznarowicach.

- Mimo, że nowo otwarta placówka nie jest zlokalizowana obok żadnej głównej trasy, to okoliczni mieszkańcy i tak licznie ją odwiedzają, bowiem w tym miejscu od 20 lat zawsze funkcjonował sklep spożywczy, co przyzwyczaiło ludzi do tej lokalizacji– opowiada Grzegorz Gabrys, właściciel sklepu.

Sklep przeszedł gruntowny remont, otrzymał wyposażenie i wizualizację zgodną ze standardami sieci.

Spar Polska działa od 1996 roku, a od 2010 roku należy do jednej z największych grup dystrybucyjnych w kraju - Grupy Kapitałowej Bać-Pol.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  27,40

 • Śr

  16,86

 • Min

  12,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8147

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane