SPAR otwiera jeden z największych sklepów sieci w Polsce

Autor: dlahandlu.pl 1 września 2016 10:45

W dniu 25 sierpnia br. sieć SPAR uruchomiła dwie kolejne placówki, w tym sklep w Rybniku (woj. śląskie) w formacie EUROSPAR.

Sklep w Rybniku w formacie EUROSPAR, o powierzchni 800 mkw., to jeden z największych sklepów SPAR w Polsce, znajduje się w środku dużego osiedla mieszkaniowego, blisko centrum miasta. Sklep posiada 5 stanowisk kasowych i zapewnia klientom obszerny parking na ok. 75 samochodów. Placówka umiejscowiona jest w 3-kondygnacyjnym pawilonie handlowym. Nowo otwarty EUROSPAR oferuje swoim klientom możliwość zakupów w ramach bogatego asortymentu działów owoców, warzyw, nabiału, wędlin, mięs, wyrobów chemii gospodarczej i kosmetyków oraz produktów marki własnej SPAR, ekonomicznej marki Lubię, a także marki premium „Ze Starego Spichlerza”, wzbogacając ofertę o wędliny od lokalnych dostawców i świeże pieczywo wypiekane na miejscu.

Dla Jana i Kazimiery Węglarz, właścicieli nowo otwartego sklepu, jest to już 5. placówka, jaką otworzyli w sieci SPAR. – Współpracujemy z siecią od momentu jej wejścia na polski rynek, prowadzimy łącznie 5 sklepów – dwa w formacie EUROSPAR i trzy w formacie SPAR – mówią właściciele. Ciekawostką jest fakt, że 20 lat temu Państwo Węglarz otrzymali licencję nr 1 na otwarcie pierwszego sklepu SPAR w Polsce.

Sieć SPAR otworzyła także kolejny sklepowy franczyzowy w Górze, o powierzchni 300 mkw., umiejscowiony jest przy drodze głównej na Rawicz. Sklep znajduje się w budynku, w którym wcześniej przez lata funkcjonował już sklep spożywczy. Dla jego właściciela jest to już 25. placówka jaką otworzył w sieci SPAR. Nowo otwarty sklep posiada dwa stanowiska kasowe, swoim klientom zapewnia parking na kilkanaście aut. Placówka oferuje szeroki asortyment owoców, warzyw, nabiału, wędlin, mięs i wyrobów chemii gospodarczej oraz produkty marek własnych dostępnych w sieci Spar.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,69

  • Śr

    0,84

  • Min

    0,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane