Spar otworzył nowe placówki. Wśród właścicieli są pierwsi franczyzobiorcy sieci

Autor: dlahandlu.pl 8 września 2017 12:21

Spar otworzył nowe placówki. Wśród właścicieli są pierwsi franczyzobiorcy sieci Na zdj. sklep w Mucharzu, fot. Spar

Sieć Spar powiększyła się o trzy nowe sklepy, w tym o drugi Eurospar w Wodzisławiu Śląskim. Jeden ze sklepów jest kolejnym lokalem właścicieli, którzy byli pierwszymi franczyzobiorcami Spar na polskim rynku, ponad 20 lat temu.

Pierwszy z nowo otwartych sklepów znajduje się w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Młodzieżowej 9, w dzielnicy Kokoszyce i działa w formacie Eurospar. Lokal ma powierzchnię 705 mkw. To już szósty sklep państwa Kazimiery i Jana Węglarz, którzy 21 lat temu otrzymali licencję nr 1 na otwarcie pierwszego sklepu sieci w Polsce.

- Dziś prowadzimy już sześć placówek: dwie w Wodzisławiu Śląskim, Pszowie, Ustroniu, Jastrzębiu Zdroju oraz Rybniku. Spar daje nam rozpoznawalne logo, a także swobodę i niezależność, które są dla nas niezwykle ważne. Istotne dla nas jest również to, że sieć rozwija się dynamicznie, bo obecny właściciel zna realia krajowego rynku i wie, jakich obsługujemy klientów – mówią państwo Węglarz.

Kolejny sklep otwarty został w Mucharzu (woj. małopolskie). Sklep ma powierzchnię 82,5 mkw. i działa w formacie Spar Express.

Trzecie otwarcie miało miejsce w Łodzi przy ul. Jurczyńskiego 30 a. Sklep został otwarty w formacie Spar, ma powierzchnię 316 mkw. Sklep znajduje się w dzielnicy Łódź-Widzew, przy ruchliwej dwupasmowej drodze i dużym osiedlu mieszkaniowym. Właściciel, pan Krzysztof Gruszczyński, liczy na duże zainteresowanie klientów, gdyż na ten moment w najbliższej okolicy brak jest bezpośredniej konkurencji dla nowo otwartego supermarketu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,98

  • Śr

    7,38

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane