PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Spar otworzył w czerwcu pięć sklepów, w tym jeden wzorcowy w nowej siedzibie

Autor: www.dlahandlu.pl 5 lipca 2013 09:06

W ubiegłym miesiącu sieć Spar Polska otworzyła pięć nowych placówek handlowych w Rzeszowie, Dębowcu, Iwoniczu, Księżpolu oraz w Szczebrzeszynie. Tym samym aktualna liczba sklepów sieci obejmuje 131 placówki na terenie całego kraju. W całym 2013 roku spółka chce otworzyć 54 placówki.

Sklepy w Rzeszowie, Iwoniczu i Księżpolu uruchomiono w formacie Spar, natomiast obiekty w Dębowcu i Szczebrzeszynie ze względu na zajmowaną powierzchnię przyjęły format Express. W pierwszym półroczu Spar Polska otworzyła 22 nowe placówki. Dynamiczny rozwój sieci podyktowany jest strategią, która zakłada otwarcie 54 nowych sklepów do końca bieżącego roku.

- Czerwcowe otwarcia przebiegły zgodnie z planem i już obserwujemy, że niedawno uruchomione sklepy dobrze prosperują, a klienci z entuzjazmem przyjmują ofertę - mówi Andrzej Figiel, wiceprezes zarządu Spar Polska. - Otwarcie każdego nowego sklepu jest dla nas ważnym wydarzeniem, jednak wśród otwartych w czerwcu pięciu obiektów, jest placówka, którą darzymy szczególnymi względami. Jest to sklep w Rzeszowie przy ulicy Twardowskiego 9, znajdujący się na parterze nowej siedziby Spar Polska. Zdecydowaliśmy, że będzie on funkcjonował jako nasz wzorcowy sklep w formacie Spar. Mamy nadzieję, że inne placówki chętnie będą brały z niego przykład - dodaje Andrzej Figiel.

 Spar jest największą na świecie franczyzową siecią sprzedaży detalicznej. Sklepy oznaczone charakterystycznym logo funkcjonują w 36 krajach na 4 kontynentach. Spar Polska działa od 1996 roku, a od 2010 roku należy do jednej z największych grup dystrybucyjnych w kraju - Grupy Kapitałowej Bać-Pol.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,55

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane