PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Spar z trzema nowymi sklepami. Jedna z placówek notuje ponad 1000 paragonów dziennie

Autor: www.dlahandlu.pl 23 września 2015 11:15

Sieć SPAR uruchomiła w ostatnim czasie trzy nowe placówki. 11 września nastąpiło otwarcie sklepu w Krakowie przy ulicy Starowiślnej 50, 17 września rozpoczęła funkcjonowanie placówka w Daleszycach, natomiast 18 września sklep na Krakowskim Osiedlu Piastów. Wszystkie sklepy otwarto w formacie SPAR Express.

Krakowska placówka przy ul. Starowiślnej 50 znajduje się w wyremontowanej zabytkowej kamienicy przy jednej z głównych ulic na krakowskim Kazimierzu. Sklep o powierzchni sprzedaży 154 mkw. wyposażony jest w Bistro SPAR oferujące szybkie przekąski na ciepło i kawę.

- Od 2002 roku funkcjonował tutaj sklep, tak więc klienci przywykli, że w tym miejscu mogą dokonywać zakupów. O pozytywnym odbiorze placówki mogą świadczyć dobre wyniki, jakie osiągamy, bowiem każdego dnia od otwarcia odnotowujemy około 1100 – 1200 paragonów dziennie - mówi Janusz Kot, dyrektor działu marketingu Kefirek S.A.


Sklep w Daleszycach o powierzchni 174 mkw. mieści się w nowo wybudowanym obiekcie handlowo-usługowym nieopodal rynku głównego w centrum miejscowości. 

Krakowski sklep zlokalizowany na Osiedlu Piastów zajmuje powierzchnię 105 mkw., posiada dwa stanowiska kasowe.
- Wcześniej w tym miejscu przez dwadzieścia lat mieścił się sklep osiedlowy, postanowiliśmy wykorzystać dobrą lokalizację, która cieszy się uznaniem klientów i otworzyć sklep SPAR. Obiekt przeszedł gruntowny remont i otrzymał wyposażenie oraz wizualizację zgodną ze standardami SPAR. Efekt końcowy został dobrze przyjęty przez lokalną społeczność – tłumaczy Janusz Kot.
–  Wieloletnia współpraca z Bać-Polem zaowocowała w bieżącym roku przyłączeniem do sieci SPAR naszych piętnastu sklepów. W tym momencie otwieramy już szesnastą placówkę i w dalszym ciągu planujemy kolejne otwarcia - dodaje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,99

  • Śr

    6,92

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane