PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Spar znalazł sposób na zmniejszenie opłat za odtwarzanie muzyki

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 12 marca 2014 14:06

Spar znalazł sposób na zmniejszenie opłat za odtwarzanie muzyki

Projekt Radio Spar zgodnie z założeniem systematycznie zwiększa swój zasięg i wchodzi do kolejnych sklepów sieci. Aktualnie sześćdziesiąt sześć placówek emituje swoim klientom treści radia Spar - wkrótce dołączą do nich kolejne.

Radio Spar to dedykowana sklepom usługa nakierowana na reklamę produktów dostępnych w ofercie sieci za pośrednictwem muzyki i komunikatów emitowanych w sklepie. Projekt, który powstał z myślą o poszerzeniu kanałów dotarcia z przekazem marketingowym, okazał się pomocny również dla samych właścicieli sklepów Spar, którzy do tej pory chcąc puszczać muzykę w swojej placówce zmuszeni byli uiszczać opłaty do ZAIKS-u. Dzięki Radiu Spar obowiązek ten przejęła na siebie sieć.

- Zależało nam, aby połączyć przyjemne z pożytecznym czyli sprawić, że zakupy w Spar dzięki przyjemnym dla ucha dźwiękom będą upływały klientom w miłej atmosferze oraz na bieżąco dostarczać informacji o najnowszych promocjach, akcjach i wydarzeniach, jakie organizujemy - mówi Łukasz Michalak, specjalista ds. marketingu Spar odpowiedzialny za projekt Radia. - Stopniowo będziemy wdrażać radio do kolejnych sklepów, docelowo chcemy, aby cała sieć korzystała z usługi, która jest świetnym alternatywnym rozwiązaniem dla sklepów chociażby z powodu opłaty, która w porównaniu z opłatami na rzecz ZAiKS, STOART, ZPAV, jest wyjątkowo atrakcyjna - dodaje Łukasz Michalak.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Jarek 2014-03-18 10:06:41

    W moim biznesie radia internetowe się nie sprawdziły bo utwory są przypadkowe i zbyt różne, jakość ich jest niezależnie raz gorsza raz lepsza od siebie...co w efekcie źle wpływa na wizerunek i atmosferę w podczas zakupów. Polecam skorzystać z usług firmy, która zajmuje się tym profesjonalnie np. nowa firma mood factory. Koszt jest i tak znikomy.

  • Marek 2014-03-13 20:20:13

    Radia internetowego bez opłat ZAIKS, ZPAV, STOART, SAWP można słuchać na www rebelscream pl. 10 kanałów do wyboru.

  • Andrzej 2014-03-12 22:39:17

    jest też radioclassic. pl dla każdego za darmo i przygotowywane radiouroda. pl

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane