PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Specjał chce szkolić franczyzobiorców. Uruchamia Uniwersytet Przedsiębiorczości

Autor: www.dlahandlu.pl 24 września 2015 14:14

Specjał chce szkolić franczyzobiorców. Uruchamia Uniwersytet Przedsiębiorczości fot. shutterstock

GK Specjał uruchamia Uniwersytet Przedsiębiorczości dla franczyzobiorców marek Livio i Nasz Sklep.

- Uniwersytet Przedsiębiorczości to przede wszystkim program dedykowanych szkoleń, warsztatów i  narzędzi edukacyjno-informacyjnych, wsparty systemem kontroli i motywacji, który zapewni naszym franczyzobiorcom i ich pracownikom możliwości rozwoju oraz budowania przewagi konkurencyjnej na polskim rynku FMCG. Uniwersytet  to również szansa dla naszych partnerów handlowych - wyjątkowe narzędzie współpracy oraz sposób dostępu do właścicieli i pracowników sklepów zrzeszonych w naszych sieciach. To możliwość budowania nowych, silniejszych relacji handlowych i biznesowych. Ale także wsparcie dla pracowników GK Specjał, które umożliwi im rozwój oraz ułatwi komunikację z uczestnikami i partnerami projektu - komentuje sieć.

Grupa sfinalizowała umowę z firmą Gromar – dostawcą platformy e-learningowej. Ponadto zawiera umowy z partnerami handlowymi, prowadzi finalne testy funkcjonalności platformy i szkoleń, dopracowuje ostatnie szlify szaty graficznej i rozpoczyna kampanię informacyjną.

Program ma ruszyć jeszcze w IV kwartale tego roku.

- Kluczowym warunkiem powodzenia naszego projektu jest udział wszystkich naszych franczyzobiorców i ponad 20 tysięcy pracowników zatrudnionych w ich sklepach, zaangażowanie i wsparcie naszych partnerów handlowych oraz nasza ciężka praca - podkreśla firma.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • pi 2015-10-15 20:19:10

    Witam!

    Kolejny pomysł,pokazać jak powinno się prowadzić własny sklep.Przykład sklepy własne w Lublinie i okolicach "Lubazo"profesjonalizm obsługi ,wygląd sklepów i załogi woła o pomstę .A sklepy w Rzeszowie 100 lat za murzynami wzorem sklep na Ofiar Katynia gdzie wczoraj widziałem szczura i piekarza usmarowanego ,który sam wykładał brudnymi rękoma chleb.Tak więc szkolenie najbardziej potrzeba ale komu?ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane