Specjał przenosi krakowski oddział do nowej lokalizacji

Autor: www.dlahandlu.pl 18 stycznia 2017 12:48

Od 1 lutego oddział krakowski Grupy Kapitałowej Specjał będzie znajdował się w innej lokalizacji. Oddział będzie mieścił się w Kokotowie.

W związku z intensywnym rozwojem Grupy Kapitałowej Specjał, podjęta została decyzja o zmianie lokalizacji oddziału Kraków. Od 1 lutego aktualny będzie nowy adres - Kokotów 777a.

Krakowski oddział będzie dysponował nowoczesnym magazynem logistycznym z obsługą wysokiego składu. Nowa lokalizacja została zaplanowana na terenie Parku Logistycznego 7R (który był gospodarzem ŚDM odbywających się w 2016 roku). Nowy magazyn oddziału krakowskiego liczy 4 300 mkw. z czego 500 mkw. to powierzchnia chłodni. Natomiast biura to dodatkowe 300 mkw.
Decyzja o zmianie lokalizacji jest rezultatem planu strategicznego rozwoju Grupy Kapitałowej Specjał, który zakłada m.in. rozszerzenie asortymentu i zwiększenie obrotów. Przeniesienie oddziału przyczyni się do wzrostu jego konkurencyjności w regionie.

Firma Specjał powstała w 1990 r. z inicjatywy właściciela i obecnego prezesa zarządu Krzysztofa Tokarza. Aktualnie liczba placówek skupionych w sieciach franczyzowych Grupy przekracza liczbę 5 600 sklepów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,79

  • Śr

    2,29

  • Min

    1,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane