Specjał stawia na słodycze i ryby

Autor: Specjał, dlahandlu.pl 14 października 2015 14:10

Obecnie pracujemy nad dwoma projektami - rybnym i słodyczowym. W pierwszym przypadku zwiększamy, a właściwie tworzymy od podstaw ofertę przetworów rybnych. I chodzi tu już nie tylko o produkty konserwowe, których obecność w sprzedaży nie generuje żadnych trudności, ale także o ryby solone czy marynowane, które charakteryzują się kilkunastodniowymi lub kilkutygodniowymi terminami przydatności do spożycia - mówi w firmowym kwartalniku Krzysztof Tokarz, prezes GK Specjał.

- W tej sytuacji wykorzystujemy zaplecze logistyczne i doświadczenia z projektu nabiałowego i sadzę, że wkrótce będziemy mogli szerokie spektrum produktów rybnych zaoferować w większości oddziałów. A w oddziale rzeszowskim zaczynamy wprowadzać nawet ryby wędzone - wyjaśnia prezes.

- Jeśli chodzi o słodycze, realizacja tego projektu ma doprowadzić do sytuacji, że w każdym z naszych oddziałów klient będzie mógł znaleźć pełne portfolio produktów słodyczowych.(...). To ważny element jednego z nadrzędnych celów jakie sobie wyznaczamy na najbliższy czas: unifikacja asortymentu we wszystkich oddziałach - dodaje Krzysztof Tokarz.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    3,02

  • Min

    2,09

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4588

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane