Spółdzielcy stawiają na Gamę - dynamiczny rozwój sieci

Autor: www.dlahandlu.pl 7 maja 2012 09:42

Spółdzielcy stawiają na Gamę - dynamiczny rozwój sieci

Projekt rozwoju nowej sieci spółdzielczej pod szyldem "Gama - Tradycyjnie dobry wybór" nabiera tempa. W pierwszym kwartale bieżącego roku otwartych zostało 9 nowych placówek Gamy.

W Wałczu powstał drugi sklep Gama, rozbudowany z trzykrotnie powiększoną powierzchnią sprzedaży (230 mkw.), także drugi przebrendowany zgodnie ze standardami otwarty został w Kołobrzegu o pow. handlowej (186 mkw.). Również już drugą Gamę uruchomiła spółdzielnia z Hajnówki. Wszystkie 3 spółdzielnie przekonały się do koncepcji na bazie sklepów pilotażowych, uruchomionych w poprzednim roku.

- Nowa sieć Gama łączy tradycje spółdzielczości z nowoczesnością, co skutkuje zwiększonym zainteresowaniem klientów i coraz lepszymi wynikami ekonomicznymi - powiedziała Prezes Mieczysława Bogdanowicz ze Społem PSS w Hajnówce.

 Spółdzielnia z Wodzisławia otworzyła już trzeci sklep Gama w pobliskiej miejscowości Radlin. Sklep ma powierzchnię sprzedaży 125 mkw. i zyskał już nowych klientów.

- Projekt Gama przynosząc dotychczasowe efekty zachęca do dalszego rozwoju, obecne wyniki moich placówek dają mi jasną perspektywę na przyszłość - powiedział na otwarciu prezes zarządu PSS Wodzisław Ślaski - Stanisław Kasznia.

Kolejne 2 sklepy przeszły remodeling i zostały zestandaryzowane pod Gamę w chełmskiej spółdzielni Społem, oba mają pow. handlową powyżej 100mkw.

Spółdzielnie z PSD, które przystąpiły z początkiem roku do budowy sieci Gama to PSS Radomsko, która przebrendowała market Zorza o powierzchni 252 mkw. Społem z Grajewa zakupiło lokal 168 mkw. w pobliskiej miejscowości Szczuczyn i wyremontowało zgodnie ze standardami Gamy. Spółdzielnia z Łowicza przystosowała jeden ze swoich sklepów 138 mkw. do sieci Gama.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,47

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9988

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane