Spółdzielnia Społem w Morągu otworzyła Gamę

Autor: dlahandlu.pl 5 kwietnia 2017 10:12

31 marca ruszyła Gama w Morągu. Morąska spółdzielnia Społem podjęła wyzwanie i w swoim największym sklepie (460 mkw. powierzchni sprzedaży) wymieniła sprzęt chłodniczy. W placówce pojawiły się nowoczesne regały i lady mięsno-wędliniarskie. Dzięki temu dwukrotnie powiększyła się przestrzeń ekspozycyjna, a na półkach asortyment.

Przy mięsie wstawiony został piec konwekcyjny, który piecze świeże mięso, a przyjemny zapach przyciąga klientów. Spółdzielnia wymieniła również stoisko alkoholowe i stoisko piekarnicze, na którym Społem eksponuje produkcję własną.

Gama to ogólnopolska, spółdzielcza sieć sklepów spożywczych, która zrodziła się w formie koncepcji w 2010 roku z inicjatywy PSD i Spółdzielni Partnerskich, a już w czerwcu 2011 w Zakopanem ruszyła pierwsza placówka pod tym szyldem. Umowa PSD stworzona na zasadach partnerstwa zapewnia dowolność funkcjonowania placówek i możliwość wyjścia z projektu bez konsekwencji. W zamian spółdzielcy zobowiązują się, że ich głównymi dostawcami będą spółki dystrybucyjne Grupy Eurocash.

Sieć Gama ma pomóc spółdzielcom w podtrzymaniu lojalności dotychczasowych klientów, a jednocześnie umożliwić im pozyskanie nowych – głównie osób młodych, oczekujących szerokiego wyboru oraz szybkiej, kompleksowej obsługi. Gama oferuje im rozbudowaną ofertę produktów świeżych i regionalnych, wygodne rozmieszczenie towaru, ciekawe promocje i dogodne godziny otwarcia. W całej Polsce sklepy Gama utrzymują jednolite standardy w zakresie wizualizacji, asortymentu podstawowego i obsługi.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Jan 2017-04-06 09:05:45

  Eurocash w 2017 roku po 80 zł

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  14,99

 • Śr

  9,36

 • Min

  6,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane