PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Społem Biała Podlaska przystąpiła do programu "Społem znaczy razem"

Autor: dlahandlu.pl 14 kwietnia 2011 10:40

W połowie marca Społem Biała Podlaska wystartowała z programem lojalnościowym. Program "Społem znaczy razem" polega na zbieraniu punktów za zrobione zakupy i wymianę ich na nagrody. Jest to ogólnopolski program spółdzielni Społem.

Klienci sklepów otrzymują specjalne karty, na której są gromadzone punkty. Mają oni możliwość sprawdzenia ilości punktów na stronie internetowej lub dzwoniąc pod specjalnie przygotowany numer telefonu.

Społem w Białej Podlaskiej prowadzi działalność na bialskim rynku od 1931 roku. Zajmuje się handlem, produkcją i gastronomią. Największymi placówkami handlowymi są: Spółdzielczy Dom Handlowy "SAWKO", sklepy "LUX" przy ulicy Jatkowej, Kolejowej i Terebelskiej, "LUX MINI" przy ul. Literackiej oraz "SAM" przy ulicy Wąskiej.

Spółdzielnia produkuje pieczywo i ciasto w Zakładzie Piekarsko - Ciastkarskim oraz przetwory ze śledzi w Zakładzie Przetwórstwa Ryb. W ramach działalności gastronomicznej "Społem" świadczy usługi w restauracji "Stylowa" położonej w centrum miasta.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,38

  • Śr

    4,76

  • Min

    2,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane