PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Społem Garwolin przesuwa remonty przez kryzys

Autor: dlahandlu.pl 10 maja 2010 09:36

Garwolińska spółdzielnia liczy, że w tym roku uda jej się rozpocząć modernizację sklepu LUX przy ul. Kościuszki. - Planowaliśmy to już w ubiegłym roku, jednak nasze zamiary pokrzyżował kryzys. W tym roku również pewne inwestycje będą musiały zostać przesunięte. Ponieśliśmy niestety straty po ciężkiej zimie. Część punktów spółdzielni wymaga naprawy - powiedział w rozmowie z portalem dla handlu.pl Hieronium Kobus, prezes garwolińskiej Społem.

- Od dwóch lat próbujemy też postawić nowy obiekt w miejscu sklepu przy ul. Legionów. Mamy jednak problemy z dokupieniem działki oraz planem
zagospodarowania przestrzennego. Udało się natomiast zakończyć remont drugiego ze sklepów Lux, który ma odnowione wnętrze. W sklepie utworzyliśmy też nowe stoisko alkoholowe oraz zakupiliśmy nowoczesne meble. Planujemy również wymianę sprzętu na stoisku wędliniarskim - dodaje prezes Kobus.

Powszechna Spółdzielnia Spożywców Społem jest właścicielem 13 placówek handlowych, piekarni oraz punktu gastronomicznego. Spółdzielnia zatrudnia obecnie 80 osób i zrzesza 444 członków z pełnym udziałem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,20

  • Śr

    2,94

  • Min

    2,28

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane