PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Społem Kielce instaluje kasy samoobsługowe

Autor: www.dlahandlu.pl 14 grudnia 2011 09:13

Społem Kielce instaluje kasy samoobsługowe

Społem PSS Kielce śladem innych sieci handlowych postanowiło zainwestować w kasy samoobsługowe. Są one częścią systemu sprzedaży w nowo otwartym sklepie nr 1 przy ul. Kazimierza Wielkiego 45 w Kielcach.

W sklepie zainstalowano dwie kasy samoobsługowe IBM Self Checkout, które umożliwiają płatność kartą i gotówką oraz płatność za pomocą samej karty. Urządzenia pracują w oparciu o aplikację PC POS 7, która realizuje sprzedaż w technologii dotykowej oraz obsługuje działanie drukarki fiskalnej i pinpada. Urządzenia zainstalowała firma Jantar.  

Kupując poprzez samoobsługową kasę klient sam przesuwa opakowania przez czytnik skanując kody kreskowe towarów. Klient wypełnia czynności zgodne z komunikatami wyświetlanymi na ekranie oraz informacjami głosowymi. Wysoce intuicyjny interfejs użytkownika pomaga w dokonaniu transakcji i dostarcza przyjemności z zakupów. Kupujący, zgodnie ze swoimi preferencjami, korzysta z automatu gotówkowego, który wydaje resztę lub zintegrowanego systemu obsługi kart płatniczych oraz bonów towarowych. Kasa kontroluje wagę towarów w celu wykrycia niezeskanowanego produktu dodanego po naliczeniu należności za zakupiony towar. Platforma sprzętowa IBM
w połączeniu z odpowiednio dobranym oprogramowaniem gwarantuje niezawodność proponowanego

Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Społem" w Kielcach istnieje na rynku kieleckim od 1919 roku prowadząc działalność handlową, piekarsko-ciastkarską oraz gastronomiczną. Jest największą polską firmą handlową w regionie świętokrzyskim zatrudniającą ponad 700 pracowników, od kilku lat znajduje się w pierwszej dziesiątce 100-u największych Spółdzielni w Polsce.

Kasy samoobsługowe działają już m.in. w takich sieciach jak Tesco, Carrefur czy Auchan.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • gesty 2011-12-15 12:43:36

  Kielczanin Tobie sie chyba leb nie zintegrowal z systemem.Bylem na otwarciu i bylo wszystko ok.Na marginesie piekny sklep,zdecydowanie najlepszy w swoim formacie w Kielcach.

 • kielczanin 2011-12-14 14:17:12

  problem polega na tym, że nie za bardzo zintegrowały się z pozostałym systemem :)

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,90

 • Śr

  3,50

 • Min

  2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane