Społem Kielce otwiera piąty sklep pod szyldem Gama

Autor: www.dlahandlu.pl 9 sierpnia 2012 10:19

W Kielcach został otwarty piąty sklep pod szyldem Gama - Tradycyjnie dobry wybór. Sklep zlokalizowany na dużym kieleckim osiedlu o pow. handlowej powyżej 400 m2 został przygotowany przez PSS Kielce i Partnerski Serwis Detaliczny zgodnie ze standardami nowo budowanej spółdzielczej sieci Gama.

Prezes kieleckiej spółdzielni Społem - Helena Gontarz zapowiedziada, że jeszcze w tym roku pojawią się kolejne Gamy.

Partnerski Serwis Detaliczny S.A. to spółka powołana w ramach Grupy Handlowej Emperia do pracy na rzecz spółdzielni spożywców. Od stycznia 2012 roku po przejęciu Grupy Dystrybucyjnej Tradis przez Grupę Eurocash, wchodzi w skład Grupy Eurocash. Działa przede wszystkim w aspekcie handlowym i marketingowym.  

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Judyta 2012-10-25 15:38:00

  Myślę podobnie jak "Spółdzielca" i tez mi się nie podoba bezgraniczne zaufanie Władz Społem z Kielc do Eurocashu,PSD,i Tradisu!!!! Ciekawe ile kosztuje takie zaufanie?????

  Judyta

 • Spółdzielca 2012-08-09 11:42:46

  Jak obca, konkurencyjna firma jaką jest Eurocash, może powołać spółkę P.S.D.do pracy na rzecz Spółdzielczości "Społem"? Przekrętem pachnie na kilometr jak w AMBER-GOLD!!!! Chyba że o to chodzi; rozpoznać,przeanalizować,wyprowadzić kasę, a przy likwidacji nie trzeba będzie zmieniać szyldu,gdyż będzie GAMA.

  Ciekawe co na to spółdzielcy z ponad 100 letnia tradycją ?

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  7,69

 • Śr

  6,18

 • Min

  0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9324

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane