PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Społem Kościan: dobre wyniki dzięki lokalizacji sklepów

Autor: dlahandlu.pl 26 maja 2010 09:52

Barbara Gelert, prezes Społem PSS w Kościanie uważa, że swoje wyniki sieć zawdzięcza korzystnej lokalizacji sklepów. - W naszych punktach wartość koszyka zakupów nie jest duża, ale mamy za to stałych klientów, mieszkańców osiedli, przy których mieszczą się nasze placówki. Choć robią u nas niewielkie zakupy, niemal codziennie odwiedzają nasze punkty - mówi prezes Spółdzielni w Kościanie.

Dodatkowo Społem zachęca kupujących promocjami cenowymi. - Nie jesteśmy oczywiście w stanie konkurować w tym względzie z hipermarketami, ale kupujący oczekują od nas tego typu działań - dodaje Barbara Gelert.

Choć Społem miało propozycję przyłączenia się do większych sieci, nie skorzystało z oferty. - Jesteśmy w strukturach Społem i to nam wystarcza. Tę markę kojarzą klienci i nie chcemy, aby zniknęła z rynku - podkreśla prezes Gelert.

Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Kościanie prowadzi siedem sklepów o powierzchni handlowej od 20 do 700 m kw. oraz stołówkę. Spółdzielnia jest członkiem Krajowego Związku Rewizyjnego w Warszawie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,19

  • Śr

    2,81

  • Min

    2,28

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane