PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Społem Opole rozważa rezygnację ze sprzedaży artykułów przemysłowych

Autor: dlahandlu.pl 13 lipca 2010 09:39

Być może wkrótce w sklepach należących do PSS Społem Opole klienci nie kupią już artykułów przemysłowych. - Rozważamy, czy nie zrezygnować z ich sprzedaży. Ma to związek z nienajlepszą sytuacją naszej spółdzielni, która odczuwa odpływ klientów do konkurencyjnych sklepów - mówi w rozmowie z portalem dla handlu.pl Bogusław Woźniak, prezes PSS Opole.

Prezes opolskiej Społem przyznaje, że obroty sklepów spadają. - Ta tendencja utrzymuje się od dłuższego czasu. Próbujemy oczywiście przyciągnąć klientów, organizujemy specjalne promocje, mamy program lojalnościowy dla stałych klientów. Niestety, te działania nie przynoszą pożądanych skutków - dodaje nasz rozmówca.

Czy Spółdzielnia podejmie działania naprawcze? - Oczywiście. Nie ukrywam, że największe są koszty osobowe i być może będziemy zmuszeni ograniczyć liczbę etatów. Chcemy nadal działać na rynku pod naszą marką, nie planujemy łączyć się z innymi sieciami, choć takie propozycje padały. Rozmawiamy za to z jedną z sieci o możliwości poszerzenia naszej oferty - mówi Bogusław Woźniak.

Wiodącym obszarem działań Spółdzielni jest handel artykułami spożywczymi i przemysłowymi, prowadzony w sieci zmodernizowanych sklepów detalicznych, a także w największym na Opolszczyźnie obiekcie handlowym - "Galerii Opolanin".

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,96

  • Min

    2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane