PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Społem Poznań: modernizacja sklepu wpływa na wyższe obroty i oszczędności

Autor: Marta Ogonek, dlahandlu.pl 26 kwietnia 2010 09:45

Społem Poznańska Spółdzielnia Spożywców w Poznaniu pod koniec ubiegłego roku zakończyła modernizację zlokalizowanego na os. Wichrowe Wzgórze w Poznaniu obiektu handlowego nr 4 Newa. Przedstawiciele sieci przyznają, że po modernizacji sklep jest częściej odwiedzany przez klientów.

- Decyzję o modernizacji podjęliśmy wychodząc naprzeciw potrzebom klientów i podążając za wymaganiami nowoczesnego handlu. Sklep o powierzchni 1500 mkw. został wyposażony w nowe regały sklepowe, zróżnicowane pod względem przeznaczenia i dostosowane do oferowanego asortymentu oraz mające ułatwiać dokonywanie codziennych zakupów (regały do sprzedaży pieczywa, regały specjalnie wzmacniane do napojów, wyodrębnione regały na stoisku kosmetycznym i stoisku alkoholowym).

Newa została również wyposażona w wyspę warzywną, która umożliwia efektowne eksponowanie warzyw i owoców w sposób łatwo dostępny dla klientów. W obiekcie znalazły się również nowe urządzenia chłodnicze, które poza nowoczesnym designem są energooszczędne i ekonomiczne w użytkowaniu (ciąg lad chłodniczych przeznaczony do ekspozycji mięsa, wędlin, garmażerki, serów oraz profesjonalna lada do sprzedaży świeżych ryb, które są chłodzone specjalnie wytwarzanym lodem). Na stoisku znajdują się również urządzenia wspomagające sprzedaż, chociażby krajalnice, piła czy też kotleciarka. W sklepie zamontowane zostały też tablice działowe ułatwiające klientom orientację w rozmieszczeniu poszczególnych grup asortymentowych - wyjaśnia Monika Jasińska z działu marketingu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,96

  • Min

    2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane