PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Społem Poznańska Spółdzielnia Spożywców otwiera pierwszy ekologiczny sklep

Autor: www.dlahandlu.pl 29 listopada 2011 16:56

Społem Poznańska Spółdzielnia Spożywców otwiera pierwszy ekologiczny sklep

W tym tygodniu nastąpi otwarcie pierwszych ekologicznych delikatesów - Eko Społem, sklepu należącego do Społem PSS w Poznaniu. Placówka jest efektem długotrwałej współpracy Spółdzielni z dystrybutorem produktów ekologicznych w Polsce, firmą Biofuturo Trade z Krakowa.

Mieszkańcy Poznania już od 30 listopada będą mogli zaopatrywać się w produkty ekologiczne w eko sklepie przy ul. Młyńskiej 7. Na całej powierzchni sprzedażowej, będzie można wybierać spośród 2 tys. produktów, z czego blisko 90 proc. zostało wyprodukowanych zgodnie z zasadami rolnictwa ekologicznego i posiada stosowne certyfikaty, potwierdzające spełnienie wymagań produkcji ekologicznej. Kompleksowo zaopatrzona półka oferuje klientom zarówno produkty świeże, nabiał, wędliny, warzywa i owoce, pełną gamę produktów spożywczych, a ponadto ekologiczne kosmetyki, środki higieniczne, bieliznę oraz środki czystości.

Oprócz bogatej oferty, mocnym atutem sklepu jest jego wystrój przyjazny dla klientów, nawiązujący nieco do tradycji handlu przedwojennego kojarzącego się z bardzo wysoką jakością oferowanych towarów.
Aby zapewnić jakość obsługi na najwyższym poziomie, uruchomienie sklepu poprzedziły szkolenia obsługi z zakresu przepisów, norm jakościowych oraz zagadnień związanych z Rolnictwem Ekologicznym, a także szczegółowe szkolenia w zakresie oferowanych produktów. Szkolenia zostały przygotowane i poprowadzone przez firmę Biofuturo.

Przedsięwzięcie to jest odpowiedzią na rosnącą świadomość i wzrastające oczekiwania polskich konsumentów w zakresie dostępności produktów ekologicznych. Sklep wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniom zwłaszcza tych klientów, którzy poszukują najwyższej gwarancji jakości jakości bio. Od roku 2012 sklep zostanie poddany certyfikacji, co dodatkowo będzie potwierdzało jakość obsługi i oferowanych towarów. Oferta sklepu będzie adresowana zarówno do osób będących od lat konsumentami produktów ekologicznych, jak również do tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z produktami bio.

Spółdzielnia liczy na to, że ten pierwszy sklep, da początek nowej sieci sklepów Eko Społem w Poznaniu oraz zachęci pozostałe Spółdzielnie spod szyldu Społem do wdrażania podobnych projektów na terenach objętych ich działalnością.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane