Społem PSS Bielsk Podlaski skutecznie konkuruje na lokalnym rynku

Autor: Społem/dlahandlu.pl 27 maja 2011 10:22

Społem PSS w Bielsku Podlaskim efektywnie konkuruje na rynku dzięki inwestycjom w modernizację sklepów, wszechstronnej działalności marketingowej oraz wysokiemu poziomowi obsługi klienta.

- Na bieżąco analizujemy procesy gospodarcze zachodzące na lokalnym rynku, weryfikujemy strategiczne działania oraz poprawiamy proces zarządzania spółdzielnią - mówi Antonina Turkowicz, prezes zarządu Spółdzielni.

Jednym z działań Społem jest systematyczne drażanie systemu informatycznego w jednostkach gospodarczych. - Jeśli chodzi o sieć handlową, to na szesnaście sklepów, system funkcjonuje już w siedmiu. W bieżącym roku otrzymają go kolejne dwa sklepy spożywcze oraz Spółdzielczy Dom Handlowy.  Wdrożyliśmy również ogólnopolski program lojalnościowy "Społem znaczy Razem". Cieszy się on dużą popularnością wśród klientów. Ułatwia również prowadzenie własnych badań, których celem jest uzyskanie jak najpełniejszej wiedzy o stopniu zadowolenia i nowych oczekiwaniach, którym trzeba sprostać. Informacje zwrotne od klientów o ofercie handlowej czy technice organizacji obsługi wykorzystywane są niezwłocznie przez pracowników pionu handlowego - dodaje prezes Antonina Turkiewicz.

Spółdzielnia, wykorzystując dobrą współpracę z Powiatowym Urzędem Pracy, uzyskuje także refundacje na doposażenie stanowisk pracy dla bezrobotnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,60

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9801

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane