Społem w Chełmie inwestuje w Gamę

Autor: dlahandlu.pl 2 listopada 2017 14:01

Społem w Chełmie co rok inwestuje w budowę nowego supermarketu w pobliskiej gminie. Spółka wykorzystuje swój potencjał, rozwija się i otwiera kolejne sklepy pod szyldem Gama w nowych lokalizacjach. 30 października został uruchomiony sklep o pow. handlowej 300 mkw. w gminie Ruda Huta.

Placówka jest wyposażona w najnowsze urządzenia, oferuje bogaty asortyment i jest w pełni zestandaryzowana z wyszkoloną załogą.

Społem Chełm sp. z o.o. jest największą siecią handlowo-produkcyjną na rynku lokalnym. Zatrudnia około 170 pracowników i jest jednym z największych pracodawców. Obecnie posiada kilkanaście placówek - są to sklepy spożywcze oraz spożywczo - przemysłowe. Prowadzi też sprzedaż usług tj. wynajem obiektów handlowych, gastronomicznych, magazynów i punktów.

Gama jest siecią handlową, która łączy tradycję z nowoczesnością. Priorytetem jest dążenie do profesjonalnej obsługi klienta, oferowanie towarów wysokiej jakości, wprowadzanie nowości rynkowych oraz podejmowanie odpowiednich działań marketingowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9150

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane