Społem w Chełmie inwestuje w Gamę

Autor: dlahandlu.pl 2 listopada 2017 14:01

Społem w Chełmie co rok inwestuje w budowę nowego supermarketu w pobliskiej gminie. Spółka wykorzystuje swój potencjał, rozwija się i otwiera kolejne sklepy pod szyldem Gama w nowych lokalizacjach. 30 października został uruchomiony sklep o pow. handlowej 300 mkw. w gminie Ruda Huta.

Placówka jest wyposażona w najnowsze urządzenia, oferuje bogaty asortyment i jest w pełni zestandaryzowana z wyszkoloną załogą.

Społem Chełm sp. z o.o. jest największą siecią handlowo-produkcyjną na rynku lokalnym. Zatrudnia około 170 pracowników i jest jednym z największych pracodawców. Obecnie posiada kilkanaście placówek - są to sklepy spożywcze oraz spożywczo - przemysłowe. Prowadzi też sprzedaż usług tj. wynajem obiektów handlowych, gastronomicznych, magazynów i punktów.

Gama jest siecią handlową, która łączy tradycję z nowoczesnością. Priorytetem jest dążenie do profesjonalnej obsługi klienta, oferowanie towarów wysokiej jakości, wprowadzanie nowości rynkowych oraz podejmowanie odpowiednich działań marketingowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,49

  • Śr

    1,20

  • Min

    0,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10744

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane