PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Społem w Elblągu: Klientów przybywa z roku na rok

Autor: expresselblag.pl 17 listopada 2015 11:16

Społem PSS w Elblągu posiada 14 placówek handlowych. Dwa sklepy należą do ogólnopolskiej sieci sklepów typu LUX. Trzy sklepy współpracują pod nazwą Społem – Sokół. W dwóch sklepach prowadzona jest sprzedaż tradycyjna, a w pozostałych 12. sprzedaż samoobsługowa. Spółdzielnia dokłada starań, aby sklepy spełniały oczekiwania klientów. Choć to trudne, bo wielkie dyskontowe sieci mają potężny kapitał, „Społem” ma swoich stałych klientów, których z roku na rok przybywa.

W Elblągu PSS „Społem” posiada także własną piekarnię, która oferuje klientom szeroki asortyment wyrobów piekarniczych i cukierniczych o wysokiej jakości. Dystrybucja wyrobów PSS odbywa się na terenie miasta Elbląga i województwa warmińsko-mazurskiego.

Asortyment piekarni PSS jest ciągle poszerzany tak, aby sprostać szybko zmieniającym się trendom na rynku i w pełni zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Aktualnie „Społem” dostarcza pieczywo i wyroby cukiernicze do około 150 odbiorców na terenie Elbląga i okolic. 

„Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Elblągu na rynku elbląskim jest największą i najbardziej konkurencyjną siecią handlowo-produkcyjną, która może poszczycić się bogatą ponad 68-letnią tradycją.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,62

  • Min

    2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane