PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Społem w Hajnówce zainwestowało w nowe oprogramowanie

Autor: www.dlahandlu.pl 23 marca 2012 11:31

Zarząd Powszechnej Spółdzielni Spożywców "Społem" w Hajnówce zdecydował się na wymianę dotychczas użytkowanego programu finansowo-księgowego oraz kadrowo-płacowego, ze względu na potrzebę integracji systemu z oprogramowaniem sklepowym. Głównym założeniem było doprowadzenie do sytuacji, w której jednokrotne wprowadzenie dokumentu sprzedażowego pozwala na jego podgląd także w modułach księgowych.

Wdrożenie oprogramowania enova umożliwiło administracji Społem w Hajnówce śledzenie na bieżąco stanu rozrachunków sklepów i piekarni, dzięki możliwości szybkiego wprowadzania dokumentów. Dokumenty generowane przez sklepy - zarówno zakup, sprzedaż, jak i raporty kasowe są automatycznie importowane do systemu księgowego, gdzie odbywa się ich konfrontacja, a następnie automatycznie księgowane. Dzięki prowadzeniu kasy głównej za pomocą enova możliwe jest automatyczne rozliczanie płatności dokonywanych przez kontrahentów.

Elektroniczny import wyciągów bankowych oraz eksport przelewów do systemu bankowego uprościły i przyśpieszyły rozliczanie rozrachunków oraz w znaczący sposób ograniczyły możliwości pomyłek. Za pomocą enova wystawiane są faktury za usługi marketingowe oraz za najem, które następnie pojawiają się w module księgowym, gdzie odbywa się ich automatyczne księgowanie. Enova pozwoliła także na zrealizowanie daleko idących usprawnień w zakresie obsługi kadrowej pracowników i rachuby płac. Częściowe zautomatyzowanie procesu znacznie skróciło czas naliczania wynagrodzeń dla stuosobowej załogi. Ważną cechą systemu jest łatwość wykonywania analiz oraz możliwość sprawnego przeniesienia danych do Excela.

Wdrożenie przeprowadziła firma Unibox z Torunia, zakończywszy dotychczas trzy projekty w oddziałach sklepów Społem: w Hajnówce, Częstochowie, oraz Śremie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,50

  • Śr

    3,27

  • Min

    2,33

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane